SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Kryzys w związku Elki i Mikołaja. Suszyński ją zdradza?! - ZWIASTUN

Singielka. Kryzys w związku Elki i Mikołaja. Suszyński ją zdradza?! - ZWIASTUN

22.12.2015, godz. 15:15
Singielka odcinek 54, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek 54, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto:

Mikołaj (Filip Bobek) na stołku naczelnego zrobi się arogancki w stosunku do Elki (Paulina Chruściel) i żądny romansu! W 54 odcinku ''Singielki'' Suszyński zacznie flirtować z ''Singielką'', bo nie wie, że pod tym pseudonimem ukrywa się jego partnerka. Elka będzie w szoku i postanowi złapać ukochanego na gorącym uczynku. Uda się? Czy ich związek w ogóle ma szanse przetrwać? Mikołaj chyba zapomniał, jak wiele zawdzięcza Kolwalikównie...

"Singielka" odcinek 54 - środa, 23.12.2015, o godz. 20.55 w TVN

Mikołaj zrobił się nieznośny odkąd został naczelnym portalu ''Co tam?''. Nie ma czasu dla Elki i jest pochłonięty pracą.

Zobacz: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę

Na romanse jednak ma czas... W 54 odcinku serialu do ''Singielki'' przyjdzie wiadomość od Suszyńskiego, który nie wie, że pod pseudonimem ukrywa się jego ukochana. Elka wywnioskuje, że Mikołaj choć jest wiecznie zajęty pracą, to jednak ma czas na flirt z obcymi kobietami!

''Droga singielko, będę czekał co wieczór w zaklętym zwierciadle'' - napisze Mikołaj w wiadomości, a Elce skłamie, że wybiera się na zawodowe spotkanie.

-Mam spotkanie na mieście. Bardzo zawodowe
-A potem? - dopytuje Elka, która wie, że Mikołaj umówił się z ''Singielką''.
-Będzie trwało do późna - zapewnia ją ukochany i wychodzi z redakcji.

Przeczytaj: Singielka. Nowa godzina emisji serialu. Singielka uratuje TVN?

Czy Elka też pojawi się na spotkaniu? To przecież ona jest tą kobietą, z którą Mikołaj chce nawiązać romans! Dziennikarka obmyśli chytry plan i będzie próbowała przyłapać partnera na gorącym uczynku! Niestety na umówionej randce nie zjawi się Mikołaj, a jego przyjaciel Jakub (Maciej Makowski).

Elka będzie zażenowana, ale to jej nie uspokoi. Jak później się okaże Mikołaj znajduje czas na romanse z koleżankami z pracy. Po awansie jego prawą ręką zostanie Malena (Laura Breszka). Połączy ich praca i... łóżko!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 54 odcinka "Singielki">>>Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: