SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz powie Elce o kłamstwach Mikołaja?

Singielka. Tomasz powie Elce o kłamstwach Mikołaja?

08.12.2015, godz. 19:00
Singielka odcinek. 45. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek. 45. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto: TVN/X-NEWS

Mikołaj (Filip Bobek) z serialu "Singielka" okłamuje Elkę Kowalik (Paulina Chruściel), a ona dała się owinąć wokół palca. W 46 odcinku ''Singielki'' Tomasz (Mateusz Janicki) postawił sobie za punkt honoru uratowanie przyjaciółki przed oszustem, ale najpierw musi wypadać sytuację w jej związku. Czy fotograf uratuje Elkę z ramion Suszyńskiego? To nie będzie takie proste, bo Elka naprawdę kocha Mikołaja.

"Singielka" odcinek 46 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.55 w TVN

W 46 odcinku ''Singielki'' Elka wreszcie spotyka się z Tomaszem. Ten próbuje delikatnie wybadać sytuację między nią a Mikołajem, by powiedzieć jej prawdę o kochanku.

Zobacz: Singielka. Nowa godzina emisji serialu. Singielka uratuje TVN?

W 45 odcinku "Singielki" podczas rozmowy o pracę Tomasz dowiaduje się od Iwony (Agnieszka Michalska), koleżanki z branży, czegoś o chłopaku Elki. Czy Tomasz powie przyjaciółce, czego dowiedział się o Mikołaju? A dowiedział się samych złych rzeczy! - Znajoma, z którą się spotykał do dziś nie może się pozbierać. Już nie mówiąc o tym, że straciła przez niego robotę - powiedziała Tomaszowi Iwona.

Przeczytaj: Singielka. Paulina Chruściel oszpeca się w Singielce. Elka nosi sztuczne pośladki

-Jesteś szczęśliwa? Poznałaś jego rodziców? - dopytuje Tomasz, który czuje, że musi ostrzec Elkę, ale wie, że to drażliwy temat, czeka więc na odpowiedni moment. W końcu Tomasz zbierze się na odwagę, ale Elka puści jego ostrzeżenia mimo uszu. Później postanowi wyjaśnić sobie sprawę z ukochanym, ale Suszyński wybuchnie złością gdy tylko Elka rozpocznie drażliwy temat...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: