SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Jaką tajemnicę Mikołaj ukrywa przed Elką? - ZWIASTUN 45 odcinka

Singielka. Jaką tajemnicę Mikołaj ukrywa przed Elką? - ZWIASTUN 45 odcinka

07.12.2015, godz. 19:00
Singielka odcinek. 45. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek. 45. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto: TVN/X-NEWS

Dlaczego Mikołaj (Filip Bobek) z serialu "Singielka" nie jest szczery z Elką (Paulina Chruściel)? Co przed nią ukrywa i czy tylko z powodu zazdrości nie pozwala jej spotykać się z Tomaszem (Mateusz Janicki)? W 45 odcinku "Singielki" podczas rozmowy o pracę Tomasz dowiaduje się niepokojących rzeczy o Mikołaju. Jakby tego było mało to także Elka zaczyna wątpić w ukochanego. Zobacz zwiastun 45 odcinka "Singielki".

"Singielka" odcinek 45 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.55 w TVN

Kolejne zgrzyty w związku Elki i Mikołaja z "Singielki"! Tym razem nie chodzi już tylko o zazdrość o Tomasza, ale o sekrety Mikołaja, którym jest coraz więcej. W 45 odcinku "Singielki" podczas rozmowy o pracę Tomasz dowiaduje się od Iwony (Agnieszka Michalska), koleżanki z branży, czegoś o chłopaku Elki. - Mnie sam Mikołaj Suszyński wystarczyłby, żeby odejść.

Przeczytaj: Singielka. Paulina Chruściel oszpeca się w Singielce. Elka nosi sztuczne pośladki

Tomasz się uśmiecha, bo zna Mikołaja i wie jak dziennikarz działa na kobiety. - Strasznie siedzi ci w głowie...
- W negatywnym sensie. Ja nie mam zgody dla takich ludzi. Znajoma, z którą się spotykał do dziś nie może się pozbierać. Już nie mówiąc o tym, że straciła przez niego robotę - dodaje Iwona.

Przyjaciel Elki chciałby się z nią i uprzedzić, że Mikołaj coś kręci. Tak bardzo niepokoi się od Elkę, że nawet Sylwii (Karolina Gorczyca) mówi o podejrzanej przeszłości Suszyńskiego. - Iwona znała Mikołaja parę lat temu i zdaje się, że poznała go z fatalnej strony.

Elka też szuka wymówki, by skontaktować się z Tomaszem. Okazja nadarza się kiedy sekretarka Monika (Anna Oberc) wspomina Elce, że mogłaby przekazać Tomaszowi papiery z kadr. Ich rozmowę słyszy jednak Mikołaj, który nie jest z tego powodu zadowolony.

Patrz: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę- Nie wiedziałem, że planowaliście się spotkać? A nie lepiej będzie wysłać je kurierem? Bo nie będzie okazji, a my na wieczór mamy inne plany - stwierdza Mikołaj.

Tajemnic Mikołaja, którymi nie chce się dzielić z Elką jest coraz więcej. Podejrzliwa dziennikarka próbuje się czegośc dowiedzieć na temat ukochanego. Jest zaskoczona kiedy Mikołaj mówi jej, że urodził się w Hanoi w Wietnamie, bo jego ojciec był tam ambasadorem.

Zobacz ZWIASTUN 45 odcinka "Singielki" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: