SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Mikołaj nowym naczelnym i szefem Elki

Singielka. Mikołaj nowym naczelnym i szefem Elki

03.12.2015, godz. 18:30
Singielka odcinek. 44. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek. 44. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto:

Mikołaj (Filip Bobek) z serialu "Singielka" zamierza kandydować w konkursie na nowego naczelnego portalu ''Co tam?''. Uda mu się? W 44 odcinku "Singielki" Suszyński jest przekonany, że świetnie sprawdziłby się na tak poważnym stanowisku, ale Elka (Paulina Chruściel) nie widzi ukochanego w roli swojego szefa. To zdecydowanie źle wpłynie na relacje między zakochanymi. Już teraz w ''Singielce'' Mikołaj zaczyna dziwnie zachowywać się wobec Elki.

"Singielka" odcinek 44 - piątek, 4.12.2015, o godz. 20.55 w TVN

W ''Singielce'' Mikołaj jest zdeterminowany i zamierza zostać nowym naczelnym. Ta kandydatura zmieni jego życie, nie tylko zawodowe...

Zobacz: Singielka. Paulina Chruściel nosi sztuczne pośladki w Singielce

W 44 odcinku ''Singielki'' Mikołaj podbiegnie na korytarzu do Andrzeja (Michał Sitarski). Suszyński będzie chciał się upewnić, że nadaje się na fotel naczelnego:

-Pewnie pomyślisz, że jestem szalony, ale..
-Każdy może startować na stanowisko naczelnego. Wystarczy złożyć aplikacje w wyznaczonym terminie. Pocztą na adres zarządu.
-Myślisz, że się nadaje? - zapyta Mikołaj.
-A czemu nie? - zachęci go Andrzej.

Przeczytaj: Singielka. Elka przyłapie Mikołaja na zdradzie

Nowe plany Suszyńskiego nie ucieszą jego partnerki. -Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że będziesz moim szefem - powie Elka, która już teraz jest trzymana przez ukochanego na dystans.

W 44 odcinku ''Singielki'' Mikołaj umawia się na wieczór z kolegą, który chce mu przedstawić swoją dziewczynę. Suszyński nie zamierza zabierać ze sobą Elki, choć ona wyraźnie proponuje mu swoje towarzystwo. Dlaczego się jej wstydzi? Kolwalikówna będzie załamana.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 44 odcinka "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: