SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Mikołaj wstydzi się Elki przed rodzicami - ZWIASTUN 43 odcinka

Singielka. Mikołaj wstydzi się Elki przed rodzicami - ZWIASTUN 43 odcinka

02.12.2015, godz. 20:01
Singielka odcinek. 43. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek), Staszek (Tomasz Sapryk) - ojciec Elki
Singielka odcinek. 43. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek), Staszek (Tomasz Sapryk) - ojciec Elki foto: TVN/X-NEWS

Idealny związek w serialu "Singielka", który łączy Elkę Kowalik (Paulina Chruściel) i Mikołaja Suszyńskiego (Filip Bobek), to tylko pozory. Tak naprawdę Mikołaj to niezły krętacz, który wciąż coś ukrywa przed ukochaną. W 43 odcinku "Singielki" Elka umawia się na obiad ze swoim ojcem Staszkiem (Tomasz Sapryk), by przedstawić mu Mikołaja. Jakież jest jej zdziwinie kiedy wyczuwa, że Mikołajowi wcale nie zależy na tym, żeby jego rodzice ją poznali. Co więcej - Suszyński zachowuje się tak, jakby Elka nie była godna jego rodziny. Zobacz zwiastun 43 odcinka "Singielki".

"Singielka" odcinek 43 - czwartek, 3.12.2015, o godz. 20.55 w TVN

Elka i Mikołaj z "Singielki" są razem od kilku tygodni, ale wciąż bardzo mało o sobie wiedzą. Szczególnie tajemniczy jest Suszyński, którego zachowanie budzi coraz więcej wątpliwości Elki. Zazdrość o Tomasza (Mateusz Janicki) już mu minęła, lecz teraz Mikołaj wykręca kolejny numer.

Przeczytaj: Singielka. Elka przyłapie Mikołaja na zdradzie

W 43 odcinku "Singielki" Elka zaprasza do siebie Staszka na obiad. Zależy jej na tym, żeby ojciec poznał wreszcie jej ukochanego, tego jedynego, z którym przecież już wkrótce ma się pojawić na ślubie Natalii (Julia Kamińska) i Roberta (Kamil Kula).

Spotkanie Mikołaja z przyszłym teściem przebiega w przyjemnej atmosferze. Chłopak Elki jako świetny i do tego dość bogaty dziennikarz nie musi za bardzo przekonywać do siebie Staszka. W końcu jest facetem idealnym dla Elki. To nie działa jednak w obie strony. Ojciec Elki jest tylko ochroniarzem na osiedlu, skromnym facetem, który przez lata walczył z alkoholowym nałogiem.

Patrz: Singielka. Paulina Chruściel nosi sztuczne pośladki w Singielce

Po wyjściu ojca Elka zaczyna wypytywać Mikołaja o jego rodziców. Przecież nic o nich nie wie. Bardzo chciałaby ich poznać. On jednak nie spieszy się do przedstawienia Elki swojej rodzinie. Dlaczego? Czyżby wstydził się romansu z dziennikarką, która nie jest typem atrakcyjnej kobiety sukcesu?

- Nie dogadalibyście się z moimi rodzicami. Wy jesteście z dwóch, kompletnie różnych światów. Wiesz oni są... - stwierdza Mikołaj i unosi dłoń, by pokazać, że jego rodzice są na zupełnie innym poziomie niż ona.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN 43 odcinka "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: