SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz świadkiem pocałunku Elki i Mikołaja

Singielka. Tomasz świadkiem pocałunku Elki i Mikołaja

27.11.2015, godz. 16:15
Singielka odcinek 40. Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 40. Tomasz (Mateusz Janicki) foto: TVN/X-NEWS

Ale ta Elka (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" jest ślepa?! Tomasz (Mateusz Janicki) ją kocha, a ona tego nie widzi i coraz bardziej angażuje się w związek z Mikołajem (Filip Bobek). W 40 odcinku "Singielki", który zostanie wyemitowany w TVN już o nowej porze, Ela nie poddaje się i próbuje przekonać Tomka, by został w redakcji "Co tam?". Jeden pocałunek Elki i Mikołaja skłania fotografa do jak najszybszego pożegnania z portalem!

"Singielka" odcinek 40 - poniedziałek, 30.11.2015, o godz. 20.55 w TVN

Tomaszowi z "Singielki" przyjaźń z Elką już chyba nie wystarcza! Zakochany fotograf nie może się jednak zdobyć na odwagę, by wyznać przyjaciółce swoje uczucie. Wciąż też waha się czy powinien ostatecznie zerwać z Sylwią (Karolina Gorczyca), która chciała usidlić go na dziecko.

Przeczytaj: Singielka. Nowa godzina emisji serialu. Singielka uratuje TVN?

W 40 odcinku "Singielki" Elka przeprowadza z Tomaszem poważną rozmowę na temat jego planów rzucenia pracy w portalu. Mężczyzna uspokaja ją, że nie jest tak źle, że musi po prostu coś zmienić w swoim życiu.
- Odchodzisz z pracy, rozstajesz się z Sylwią, to powiedz mi kiedy będzie źle - zauważa Elka.

- Nie rozstałem się z Sylwią - wyjaśnia Tomek, lecz Ela dodaje, że od Sylwii usłyszała coś zupełnie innego. - A mi powiedziała, że chce usłyszeć "tak" albo "nie" - dodaje Tomaszm, lecz nie tłumaczy o co chodzi. A chodzi o dziecko, które Sylwia chce z nim mieć.

Patrz: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę

- Rozmumiem, że to jest odpowiedź na jakieś ważne pytanie - Elka drąży dalej temat rozstania Tomasza i jego dziewczyny. Ale wciąż nie widzi, że jest jeden zasadniczy powód miłosnych rozterek Tomka - on po prostu ją kocha i nie może patrzeć jak jest szczęśliwa z Mikołajem. Życzy Elki jak najlepiej, lecz widok ukochanej w ramianach innego mężczyny działa mu na nerwy.

Kiedy Tomasz widzi jak Elka całuje się z dziennikarzem podejmuje ostateczną decyzję - odchodzi z pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: