SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz odejdzie z pracy przez romans Elki i Mikołaja

Singielka. Tomasz odejdzie z pracy przez romans Elki i Mikołaja

05.11.2015, godz. 15:30
Singielka odcinek 39. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek 39. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto: TVN/X-NEWS

Szczęście Elki (Paulina Chruściel) i Mikołaja (Filip Bobek) z serialu "Singielka" doprowadza do szału Tomasza (Mateusz Janicki), który do przyjaciółki z redakcji czuje coś więcej. Widok ukochanej w ramionach Mikołaja sprawia fotografowi tak wielki ból, że w 39 odcinku "Singielki" decyduje się odejść w portalu "Co tam?"! Czy Elka zdoła go przekonać do zmiany zdania?

"Singielka" odcinek 39 - piątek, 27.11.2015, o godz. 17.25 w TVN

Gdyby nie fakt, że Tomasz ma dziewczynę Sylwię (Karolina Gorczyca) być może Elka nie zdecydowałaby się na związek z Mikołajem. Ale z dwóch przystojniaków z portalu "Co tam?" Elka wybiera właśnie dziennikarza, który mógłby mieć każdą kobietę, ale on chce właśnie ją.

Przeczytaj: Singielka. Elka i Mikołaj będą razem Malena wytropi ich sekretny romans

Przez jakiś czas Elka i Mikołaj utrzymują swój romans w tajemnicy przed kolegami z pracy. Ale ich związek wychodzi w końcu na jaw. Tomasz nie może się pogodzić z tym, że jego przyjaciółka jest z innym. I to właśnie wtedy kiedy on rozstaje się z Sylwią, o czym Elka oczywiście nie wie.

Podczas wspólnego wyjścia na zajęcia taneczne z salsy, które mają być dla całej redakcji formą integracji. Elka najpierw tańczy z Tomaszem, ale później wpada w ramiona Mikołaja. I to skłania go do podjęcia decyzji o odejściu z redakcji.

Patrz: Singielka. Filip Bobek zdradza sekrety intymnych scen w serialu

W 39 odcinku "Singielki" Tomasz nie może patrzeć na czułe pocałunki i pieszczoty Elki i Mikołaja. Stara się nie dać po sobie poznać, jak bardzo jest zazdrosny. Wyjawia Elce, że chce odejść z pracy jednak nie mówi przyjaciółce dlaczego.

Elka stara się powstrzymać Tomasza przed odejściem z redakcji. Jednak ten jest nieugięty. Wówczas dziewczyna podejmuje desperackie kroki - dzwoni do Sylwii. Tak odkrywa, że para się rozstała.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: