SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz przez Elkę i Mikołaja odchodzi z pracy - ZWIASTUN 38 odcinka

Singielka. Tomasz przez Elkę i Mikołaja odchodzi z pracy - ZWIASTUN 38 odcinka

26.11.2015, godz. 07:10
Singielka odc. 38. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odc. 38. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto: TVN/X-NEWS

Elka (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" wybrała Mikołaja (Filip Bobek) i jest z nim szczęśliwa, ale między nią a Tomaszem (Mateusz Janicki) wciąż iskrzy. W 38 odcinku "Singielki" Tomek, który jest zakochany w Elce, lecz się do tego nie przyznaje podejmuje decyzję o odejściu z redakcji portalu "Co tam?". Czy Elka znajdzie sposób, by go zatrzymać?

"Singielka" odcinek 38 - czwartek, 26.11.2015, o godz. 17.25 w TVN

Romans Elki i Mikołaja przestań już być tajemnicą. Po tym jak dziennikarz pocałował ukochaną w obecności wszystkich kolegów z portalu "Co tam?" nie muszą ukrywać swojego związku. W 38 odcinku "Singielki" Elka w parze z Mikołajem bawią się świetnie na warsztatach tanecznych, które w ramach integracji zespołu zorganizował nowy naczelny Krzysiek (Krzysztof Czeczot).

Przeczytaj: Singielka. Nowa godzina emisji serialu. Singielka uratuje TVN?


Dobry nastrój psuje jednak Elce widok smutnego Tomasza. Nie chcąc zaniedbywać przyjaciela, z który probuje flirtować Malena (Laura Breszka), stara się wyciągnąć go na parkiet. Mikołaj widząc ich razem tańczących jest zazdrosny. Dlatego też zgadza się zatańczyć z Maleną.

Tomasz wykorzystuje okazję, by podpytać przyjaciółkę o jej sprawy sercowe. - Z Mikołajem to już tak oficjalnie? Gość wygrał los na loterii - zauważa w pewnym momencie. A Elka nie orientuje się, że Tomasz czuje do niej coś więcej niż tylko przyjaźń.

Patrz: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę

Fotograf nie może patrzeć na szczęście kobiety, którą kocha. Nie ufa Mikołajowi i ma wrażenie, że dziennikarz chce ją tylko wykorzystać. Dlatego w 38 odcinku "Singielki" Tomasz wyjawia przyjaciółce swoje zamiary dotyczące pracy. To dla Elki prawdziwe zaskoczenie.

- Opowiadanie piszesz, czy coś? - zagaduje Tomasza, który od razu rozwiewa jej wątpliwości.
- Blisko, wypowiedzenie. Odchodzę z pracy...

Zobacz ZWIASTUN 38 odcinka "Singielki" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: