SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka i Tomasz zostaną parą. Co z Mikołajem? - ZWIASTUN odcinka

Singielka. Elka i Tomasz zostaną parą. Co z Mikołajem? - ZWIASTUN odcinka

25.11.2015, godz. 07:10
Singielka odcinek 37. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 37. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN/X-NEWS

Życie uczuciowe Elki (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" komplikuje się jeszcze bardziej kiedy do głosu dochodzi zazdrość. W 37 odcinku "Singielki" wszyscy w redakcji biorę Elkę i Tomasza (Mateusz Janicki) za parę. Mikołaj (Filip Bobek), który nie ma dość odwagi, by przyznać się, że on i Elka są razem, szaleje z zazdrości o Tomka. Aż wreszcie na oczach kolegów z "Co tam?" całuje Elkę.

"Singielka" odcinek 37 - środa, 25.11.2015, o godz. 17.25 w TVN

Elka i Mikołaj z "Singielki" są razem szczęśliwi, ale bliska obecność Tomka doprowadza ukochanego Elki do szewskiej pasji! Dziennikarka nigdy nie dała swojemu chłopakowi powodów do zazdrości, bo przecież z Tomaszem łączy ją tylko przyjaźń, lecz Mikołaj jak typowy facet nie może znieść myśli, że jakiś inny mężczyzna kręci się koło jego kobiety.

Przeczytaj: Singielka. Nowa godzina emisji serialu. Singielka uratuje TVN?

Emocje sięgają zenitu kiedy w 37 odcinku "Singielki" Elka staje w obronie Tomasza, którego nowy naczelny Krzysiek (Krzysztof Czeczot) odsuwa od części obowiązków. Tytułowa "Singielka" domaga się od szefa, by Tomasz nadal z nią pracował, bo nie ma przecież lepszego fotografa w całej redakcji.

Krzysiek wpada na plan nowej formy integracji – warsztaty salsy. Każdy z redakcji ma się dobrać w pary. Tomasz i Elka, którzy po wspólnie spędzonym popołudniu wracają razem z reportażu zostają potraktowani jako para. To nie podoba się Mikołajowi, który z trudem znosi przyjaźń Elki i Tomasza.

Patrz: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę

Ukochany Elki nie zamierza pozwolić na to, by ktoś mu zabrał jego kobietę. Na oczach całej redakcji porywa Elkę w ramiona i całuje przy wszystkich. Tomasz próbuje ukryć jak bardzo go boli widok Elki z Mikołajem. Od samego początku jest bowiem zdania, że Mikołaj to kiepski wybór i Elka źle ulokowała swoje uczucia.

Podczas trwania warsztatów tanecznych Elka nie chce zaniedbywać Tomasza, więc próbuje wyciągnąć na parkiet również jego. Mikołaj znów szaleje z zazdrości widząc ich razem.

Zobacz ZWIASTUN 37 odcinka "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: