SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Mikołaj wstydzi się romansu z Elką - ZWIASTUN

Singielka. Mikołaj wstydzi się romansu z Elką - ZWIASTUN

23.11.2015, godz. 16:15
Singielka odcinek 35, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek 35, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto: TVN/X-NEWS

To już koniec Elki (Paulina Chruściel) i Mikołaja (Filip Bobek) z serialu "Singielka"? Związek zakochanych zmierza nie w tym kierunku, którego spodziewała się Elka. W 35 odcinku "Singielki" na kolegium redakcyjnym Mikołaj ma okazję powiedzieć wszystkim kolegom z portalu "Co tam?", że jest z Elką, ale nie robi tego. Zupełnie jakby wstydził się ich romansu. Zobacz zwiastun 35 odcinka "Singielki".

"Singielka" odcinek 35 - poniedziałek, 23.11.2015, o godz. 17.25 w TVN

Elka i Mikołaj z "Singielki" świata poza sobą nie widzą, ale tylko kiedy są sami. W pracy zachowują się jakby łączyła ich tylko przyjaźń. Wciąż ukrywają, że są parą i to coraz bardziej zaczyna martwić Elkę.

Przeczytaj: Singielka. Nowa godzina emisji serialu. Singielka uratuje TVN?

W 35 odcinku "Singielki" Tomasz (Mateusz Janicki) zataja przed Elką swoje problemy z Sylwią (Karolina Gorczyca), która wyjechała na kilka dni. Elka też nie pokazuje po sobie, że sprawy z Mikołajem nie idą po jej myśli.

Na zebraniu redakcyjnym nowy naczelny Krzysiek (Krzysztof Czeczot) dość chamsko odnosi się do Elki. Mikołaj staje w obronie ukochanej. A kiedy Krzysiek sugeruje, że może chciałby być chłopakiem Elki odpowiedź zaskakuje wszystkich. - Nie, po prostu dobry temat...

Patrz: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę

Zawiedzona jego postawą Elka chowa się przed ukochanym w kuchni. Mikołaj zauważa jednak, że coś jest nie tak. - Hej, co tam? Spoko? - zagaduje swoją dziewczynę.  - Spoko... - stwierdza od niechcenia Elka.
- Ale spoko, czy spoko, ale nie chcę z tobą gadać?
- Czemu miałbym nie chcieć gadać?
- Bo nie powiedziałem, że jesteśmy razem. Czyli wszystko ok, tak?

Elka nie zamierza jednak ukrywać swoich prawdziwych uczuć. - Ja nie rozumiem tego po prostu. Nie masz już Doroty, która nas gnębiła. Nikt nam źle nie życzy. Sama chciałeś świętować nowe otwarcie...
- Nie chciałem, żeby ludzie gadali, rozumiesz?

- W sumie to masz rację. Po co ryzykować... - odpowiada i zostawia Mikołaja samego. Czy Elka rozstanie się z ukochanym, który wstydzi się przyznać, że są razem?

Zobacz ZWIASTUN 35 odcinka "Singielki" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: