SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka i Tomasz umawiają się na randkę? A co z Mikołajem?

Singielka. Elka i Tomasz umawiają się na randkę? A co z Mikołajem?

19.11.2015, godz. 16:15
Singielka odcinek 34. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 34. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN/X-NEWS

Singielka Elka (Paulina Chruściel) nie jest już sama, ale czy na pewno dobrze wybrała mężczyznę swoich marzeń. W 34 odcinku "Singielki" dzięki Tomaszowi (Mateusz Janicki) na chwilę zapomina o Mikołaju (Filip Bobek), któty wystawił ją do wiatru i nie zabrał na koncert. Przyjaciel Tomek jak zawsze sprawdza się w roli pocieszyciela. Wspólnie spędzony wieczór owocuje zaproszeniem na randkę. Ale Mikołaj nie odpuszcza!

"Singielka" odcinek 34 - piątek, 20.11.2015, o godz. 17.25 w TVN

Elkę i Tomasza z "Singielki" łączy bardzo bliska przyjaźń, lecz oboje są w innych związkach. Ona szaleje z miłości do Mikołaja, a on właśnie jest bliski rozstania z Sylwią (Karolina Gorczyca). W 34 odcinku "Singielki" przyjaciele wybierają się razem na spacer i do knajpki.

Zobacz: Singielka. Metamorfoza Elki. Tak zmieni się Elka

Oboje bowiem nie mają po co wracać do domu - Tomaszowi nie spieszy się do dziewczyny, a Elka nie liczy na randkę z Mikołajem, który wyszedł z redakcji bez słowa. Tomasz pociesza osowiałą przyjaciółkę. Zgodnie dochodzą do wniosku, że razem naprawdę świetnie się bawią. - Chłodna noc, zimne piwko...

- Posępny nastrój, mrukliwe towarzystwo. Brzmi idealnie, to co jesteśmy umówieni? - pyta Tomasz i przytula Elkę.

Przeczytaj: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę

Obydwoje na koniec wieczoru przekonują się, że ich drugie połówki jeszcze nie raz ich zaskoczą. Sylwia oświadcza Tomaszowi, że wyjeżdża. - Albo chcesz mieć ze mną dziecko, albo nie, proste! - rzuca na pożegnanie Sylwia.

Mikołaj, zamiast spędzić wieczór z Elką, spotyka się z Dorotą (Izabela Kuna), która proponuje mu zmianę pracy. Elka jest w szoku kiedy kochanek przyznaje, że chce odejść z "Co tam?" Czy uda jej się go przekonać do pozostania portalu?

- Ela ja muszę myśleć o sobie. Kim chcę być, co chcę robić, co chcę osiągnąć... - tłumaczy ukochany tytułowa "Singielka".  - Ja wolałabym być biedna z tobą, niż bogata z Dorotą - stwierdza bez ogródek Elka.

Następnego dnia Mikołaj zdobywa się na wzruszające wyznanie. - Przemyślałem to, co powiedziałaś i rzeczywiście masz rację. Chciałem ci podziękować. Potrafisz mnie ustawić do pionu, nie tylko dzisiaj, w ogóle... Nie wiem jak ty to robisz, ale jestem przy tobie lepszym człowiek. Ela, ja nie wiem jak to powiedzieć, ale nawet biedny chcę być z tobą...

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: