SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Mikołaj zaciągnie Elkę do łóżka

Singielka. Mikołaj zaciągnie Elkę do łóżka

16.11.2015, godz. 16:15
Singielka odcinek 32. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek 32. Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto: TVN/X-NEWS

Pierwsza noc Elki (Paulina Chruściel) i Mikołaja (Filip Bobek) z serialu "Singielka" to moment, na który czeka wielu widzów. W 31 odcinku "Singielki" kolejna randka zakochanych, tym razem pełna afrodyzjaków, doprowadza ich do łóżka. Po magicznym wieczorze Elka budzi się w ramionach Mikołaja. Szczęśliwa i do szaleństwa zakochana wierzy, że znalazła wreszcie idealnego faceta, którego tak długo szukała.

"Singielka" odcinek 31 - wtorek, 17.11.2015, o godz. 17.25 w TVN

Elka i Mikołaj z "Singielki" po kilku randkach są już gotowi na kolejny krok w ich związku. Oboje są pewni swoich uczuć, więc nie ma na co czekać. W 31 odcinku "Singielki" przystojny dziennikarz porywa Elkę na kolację do ekskluzywnej restauracji. Razem świętują zwolnienie Doroty (Izabela Kuna) z funkcji redaktor naczelnej portalu "Co tam?"

Przeczytaj: Singielka. Nowa godzina emisji serialu. Singielka uratuje TVN?

Mikołaj dba o ty, by ten wieczór był niezapomniany i nie skończył się tak szybko. Coraz śmielej uwodzi Elkę, bo tym razem liczy, że ich randka będzie miała swój finał w sypialni. - A na deser creme brulee Słyszałem, że to świetny afrodyzjak... - proponuje swojej dziewczynie.

-
Tak? Mocniejszy niż ostrygi i szampan - Elka udaje zaskoczoną. Mężczyzna nie traci ochoty na flirt. 
- Masz rację to się staje niebezpieczne... - dodaje po chwili.

Randka Elki i Mikołaja, zgodnie z przewidywaniami, kończy się mieszkaniu dziennikarki. Elka nie zdąża na pożegnanie Doroty, ale nie przejmuje się jednak tym zbytnio, bo świetnie się bawi z Mikołajem. Ukochany niczym prawdziwy dżentelmen odprowadza ją pod same drzwi i ochoczo przyjmuje zaproszenie do środka.

Patrz: Singielka. Elka i Mikołaj ukryją swój romans

Elka i Mikołaj dają się ponieść pożądaniu. W 32 odcinku "Singielki" budzą się razem w łózku 32-latki po pierwszej wspólnej nocy. Zgodnie z przewidywaniami Elki najprzystojniejszy dziennikarz z "Co tam?" sprawdza się jako czuły, a zarazem namiętny kochanek. Ich romans wkracza w zupełnie nową fazę, ale na razie nie chcą jeszcze ogłaszać światu, że są razem.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: