SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka w ramionach Tomasza

Singielka. Elka w ramionach Tomasza

05.11.2015, godz. 17:45
Singielka odcinek 25. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 25. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN/X-NEWS

Czy przyjaźń Elki (Paulina Chruściel) i Tomasza (Mateusz Janicki) z serialu "Singielka" przerodzi się w coś więcej? Elka jest tak zapatrzona w Mikołaja (Filip Bobek), że nie dostrzega w Tomku idealnego kandydata na partnera. Poza tym fotograf ma przecież dziewczynę. W 25 odcinku "Singielki" Tomasz jak zwykle spieszy Elce z pomocą gdy dziennikarka ulega wypadkowi na wyspisku śmieci. Bierze Elkę na ręce i otacza ją troskliwą opieką.

"Singielka" odcinek 25 - piątek, 6.11.2015, o godz. 17.25 w TVN

Na Tomasza zawsze można liczyć! Najlepszy przyjaciel Elki z redakcji portalu "Co tam?" jest przy niej za każdym razem, gdy go potrzebuje. Zdarza się nawet, że zapomina wtedy o swojej dziewczynie Sylwii (Karolina Gorczyca), która swego czasu była szaleńczo zazdrosna o Elkę.

Przeczytaj: Singielka. Elka i Mikołaj będą razem. Malena wytropi ich sekretny romans

W 25 odcinku "Singielki" samotna 32-latka żyje tylko i wyłącznie ostatnim pocałunkiem z Mikołajem. Przywołuje w pamięci chwilę, gdy Mikołaj pocałował ją w redakcji, zapewnił, że wcale nie jest gejem i na pewno nie chce jej wykorzystać. Namiętność totalnie ją zaślepia. Ale marzenia Elki o dziennikarzu muszą trochę poczekać, bo ma przecież pracę.

Podczas zbierania materiałów na kolejny artykuł Elka i Tomasz jadą razem na wysypisko śmieci, by wspólnie zebrać materiał do reportażu na temat ekologicznej utylizacji odpadów. Tomek dość nieudolnie próbuje ukryć swoją zazdrość. - Świat się wali, a tobie w głowie kolacyjki, romanse - stwierdza nieco złośliwie.

Zobacz: Singielka. Tomasz i Mikołaj pobiją się o Elkę

Kiedy Elka zaczyna wyobrażać sobie siebie u boku Mikołaja potyka się o przeszkodzę, której nie zauważa i skręca nogę. A ponieważ nie może sama chodzić, to Tomasz bierze ją na ręce. - Postaw mnie, bo będę w kółko gadała o Mikołaju - grozi mu Elka.

Oczywiście nie przeszkadza mu to w nabijaniu się z Mikołaja.  - Nie martw się jak będzie chciał, to i randka w szpitalu się uda. Tomasz zanosi przyjaciółkę do samochodu i zanosi aż do mieszkania. Tym sposobem Elka i Tomasz spędzają razem cały dzień.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: