SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka i Mikołaj spędzają razem noc

Singielka. Elka i Mikołaj spędzają razem noc

02.11.2015, godz. 16:45
Singielka odcinek 22, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek 22, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto:

W serialu "Singielka" robi się coraz gorącej - Elka (Paulina Chruściel) i Mikołaj (Filip Bobek) wylądują w łóżku! W 22 odcinku ''Singielki'' Elka pojdzie po pijanego kolegę do baru i przygarnie go do siebie. Jednak niczego nie dojdzie, bo Mikołaj szybko zaśnie. Następnego dnia Tomasz (Mateusz Janicki) obrazi się przyjaciółkę, która nie jest mu obojętna. Sława (Dorota Pomykała) będzie natomiast szalenie dumna z córki.

"Singielka" odcinek 22 - wtorek, 3.11.2015, o godz. 17.25 w TVN

Elka i Mikołaj z "Singielki" spędzają razem noc! Między nimi jednak do niczego nie dochodzi, bo dziennikarz jest pijany...

Zobacz: Singielka. Pierwszy pocałunek Elki i Mikołaja

W 22 odcinku ''Singielki'' Elka po telefonie od kolegi jedzie po niego do klubu. Jest tylko jeden problem - samochód Mikołaja z jego kluczami od mieszkania został odholowany. Ela nie ma innego wyjścia - zabiera go do siebie. Mikołaj jest jej szalenie wdzięczny, ale ledwo stoi na nogach. Cały czas powtarza jaka jest sympatyczna, wspaniała i pomocna.

Czy między Elką i Mikołajem do czegoś dojdzie? Nie ma na to szans. Kompletnie pijany Mikołaj zalega na jej łóżku, więc Elka  jest zmuszona przenieść się na podłogę. Ale ponieważ to mało wygodne miejsce, to dość szybko kładzie się obok Mikołaja. Rano budzą się wtuleni. - Człowiek nigdy nie wie, kiedy jego marzenia się spełnią. Strach marzyć normalnie - myśli sobie Elka kiedy otwiera oczy.

Przeczytaj: Singielka. Filip Bobek zdradza sekrety intymnych scen w serialu

Oczywiście o nocy Elki i Mikołaja dowiaduje się mama 32-letniej samotnej dziennikarki. Sława jest zachwycona. W 22 odcinku ''Singielki'' przyjaźń Elki z Tomaszem zostaje wystawiona przez to na próbę. Fotoreporter jest zazdrosny kiedy rankiem Mikołaj odbiera telefon Elki i mówi mu, że kobieta jest pod prysznicem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: