SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka na randce z Tomaszem?

Singielka. Elka na randce z Tomaszem?

05.10.2015, godz. 17:00
Singielka odcinek 2, Elka (Paulina Chruściel), Bajtek (Daniel Guzdek)
Singielka odcinek 2, Elka (Paulina Chruściel), Bajtek (Daniel Guzdek) foto:

Elka (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" awansowała i dostała własną rubrykę w portalu ''Co tam?''. Teraz przed nią nowe wyzwania zawodowe i randki! Pierwszym zadaniem Elki jest relacja z randki. W 2 odcinku "Singielki" Elka szuka więc kompana na wieczór wśród redakcyjnych kolegów. Czy Tomek (Mateusz Janicki), przystojny fotoreporter i grafik, da się namówić na randkę z Elką?

''Singielka'' odcinek 2 - wtorek 6.10.2016, o godz.17.25 w TVN

32-letnia Elka sprawdza się jako researcherka, ale czas na poważniejsze zadanie. W 2 odcinku ''Singielki'' młoda dziennikarka dostanie własny dział!

Zobacz: Singielka. Obsada, bohaterowie, aktorzy w nowym serialu TVN. Kto jest kim w Singelce?

W 2 odcinku serialu ''Singielka'' szefowa Elki, redaktor naczelna Dorota (Izabela Kuna), proponuje jej prowadzenie własnej rubryki. Otrzymuje też pierwsze zadanie - musi opisać pierwszą randkę "Singielki". Dziewczyna z zapałem szuka wśród swoich kolegów partnera na swoją pierwszą randkę, jednak każde podejście kończy się porażką. Wówczas decyduje się zaprosić Tomasza, nowego fotografa z redakcji...

Przeczytaj: Singielka. Paulina Chruściel o kulisach nowego serialu TVN. Jaka jest Elka?

W tym samym czasie w redakcji zjawia się jego dziewczyna, Sylwia (Karolina Gorczyca). Zrezygnowana Elka uznaje, że na zawsze pozostanie sama. W ostatniej chwili uda jej się namówić Bajtka na spotkanie, ale mężczyzna zapomni o randce i nie zjawi się na miejscu. Na spotkaniu przypadkowo pojawi się wcześniej wspomniany Tomasz!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN serialu "SINGIELKA" >>>


 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: