SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Szczęśliwe zakończenie serialu. Elka i Tomasz razem!

Singielka. Szczęśliwe zakończenie serialu. Elka i Tomasz razem!

01.12.2016, godz. 18:52
Singielka odcinek 193, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 193, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto:

"Singielka" znika z anteny TVN, ale mamy dobre wieści dla fanów Elki (Paulina Chruściel) i Tomasza (Mateusz Janicki). Finał "Singielki" będzie tym, na co czekaliście! W 193 odcinku "Singielki" Elka i Tomasz w końcu będą razem! Kowalikówna uratuje ukochanego przed więzieniem i udowodni mu, że jest gotowa zrobić dla niego wszystko. W ostatnim odcinku "Singielki" zakochani wylądują razem w łóżku i tym razem nie będzie to żadna pomyłka.

"Singielka" ostatni odcinek 193 w czwartek 1.12.2016 o godzinie 20.55 w TVN

"Singielka" znika z telewizji, ale wszystko dobrze się skończy. Producenci zadbali o happy end. Elka i Tomasz w końcu będą razem!

Zobacz: Singielka. Nie będzie nowych odcinków. Singielka znika z anteny TVN

W 193 odcinku "Singielki" Cezary (Andrzej Deskur) chcąc pozbyć się rywala podrzuci do samochodu Tomasza narkotyki. Fotograf złapany przez policję nie będzie miał szans na wyjaśnienia. Trafi do aresztu, a Elka zrobi wszystko, żeby wyciągnąć go na wolność!

Dziennikarka spotka się z prawnikiem Cezarym, żeby wymusić na nim przyznanie się do winy, ale to nic nie da. Kowalikówna pójdzie więc krok dalej i ryzykując życie spotka się z dilerem narkotyków, od którego prawnik kupował towar.

Oglądaj: Wszystkie odcinki "Singielki" ONLINE

Akcja zakończy się sukcesem i Tomasz wyjdzie na wolność. Elka i ukochany w końcu będą razem, a Górski będzie pod wrażeniem tego, że Elka dla niego zaniedbała nawet sprawy związane z portalem. W wielkim finale "Singielki" zakochani spędzą razem namiętną noc decydując się na wspólne życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: