SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Szczęśliwe zakończenie serialu. Cztery nowe pary w finale Singielki

Singielka. Szczęśliwe zakończenie serialu. Cztery nowe pary w finale Singielki

10.11.2016, godz. 10:00
Singielka odc 192 Natalia (Julia Kamińska) Janek (Mariusz Zaniewski)
Singielka odc 192 Natalia (Julia Kamińska) Janek (Mariusz Zaniewski) foto:

Szczęśliwe zakończenie! W finałowym, 193 odcinku serialu "Singielka" będziemy świadkami miłosnych zawirowań. Wasi ulubieńcy w końcu odnajdują szczęście przy drugiej połowie! Kto, z kim i w jaki sposób pary się zejdą? Sprawdźcie, co wydarzy się w ostatnim odcinku "Singielki".

"Singielka" ostatni odcinek 193 w czwartek 1.12.2016 o godzinie 20.55 w TVN

Bohaterów serialu "Singielka" w 193 odcinku czeka szczęśliwe zakończenie. Domkną wszystkie do tej pory otwarte sprawy sercowe i dojdą do ładu ze swoimi uczuciami. Będzie dużo wybaczania, szczególnie pomiędzy Olgierdem (Jan Monczka), a Sławą (Dorota Pomykała). Kobieta odpuści ukochanemu wszystkie jego grzechy. W ostatnim odcinku zorganizują rodzinną imprezę.

Zobacz: Singielka. Szczęśliwy finał. Elka i Tomasz będą razem!

Również babcia, Genowefa (Zofia Charewicz) zmieni zdanie co do swojego życia uczuciowego. Feministyczna staruszka według "Świata Seriali" w 193 odcinku serialu "Singielka" w końcu dopuści do siebie Gustawa (Wojciech Duryasz).  Stwierdzi, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Rywale o stanowisko redaktora naczelnego, Dorota (Iza Kuna) oraz Krzysztof (Krzysztof Czeczot) zawieszą broń. Kiedy to główna bohaterka dostanie awans, stwierdzą, że już nie warto kłócić się o pracę. Swoją decyzję w 193 odcinku serialu ""Singielka" przypieczetują namiętnym pocałunkiem!

I najlepsze na koniec! Elka (Paulina Chruściel) i Tomasz (Mateusz Janicki) w końcu będą razem. W 193 odcinku serialu "Singielka" policja znajdzie w samochodzie Tomasza narkotyki. Elka wykaże się odwagą i uratuje ukochanego przed więzieniem. Po szczerej rozmowie i goących podziękowaniach, spędzą ze sobą noc. Wyjaśnią wszystkie niedopowiedzenia i już ze sobą zostaną.

Przeczytaj: Singielka. Natalia ma brata! Olgierd ujawnia rodzinną tajemnicę

Jesteście zadowoleni ze szczęśliwego zakończenia które odbędzie się w 193 odcinku "Singielki"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: