SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Natalia na zawsze zapomni o Robercie. Kim jest jej nowy wybranek?

Singielka. Natalia na zawsze zapomni o Robercie. Kim jest jej nowy wybranek?

25.11.2016, godz. 15:00
Singielka odcinek 192, Natalia (Julia Kamińska), Janek (Mariusz Zaniewski)
Singielka odcinek 192, Natalia (Julia Kamińska), Janek (Mariusz Zaniewski) foto:

Szczęśliwy finał serialu "Singielka". Natalia (Julia Kamińska) przypadkiem trafi na nowego adoratora. Janek (Mariusz Zaniewski) będzie nieustępliwy. W 190 odcinku "Singielki" mężczyzna zjawi się w Antypodach i będzie nalegał, by urocza kelnerka podała mu swój numer telefonu. Początkowo siostra Elki (Paulina Chruściel) odmówi, ale szybko zmieni zdanie.

"Singielka" ostatni odcinek 190 w poniedziałek 28.11.2016 o godzinie 20.55 w TVN

W "Singnielce" Natalia nie miała szczęścia w miłości, ale w finale serii los się do niej uśmiechnie. W 190 odcinku "Singnielki" w Antypodach zjawi się tajemniczy przystojniak i będzie stanowczo nalegał, by urocza kelnerka podała mu swój numer telefonu.

Zobacz: Singielka. Szczęśliwy finał. Elka i Tomasz będą razem!

Natalia będzie odmawiać, ale szybko zmieni zdanie i umówi się na randkę z amantem. Janek (w tej roli właśnie Mariusz Zaniewski) będzie szarmancki i pozwoli jej zapomnieć o Robercie (Kamil Kula), który zraził ją do mężczyzn. Przypominamy, że lekarz miał zostać mężem Nowickiej, ale do ślubu nie doszło. Gdy para zamieszkała razem, Robert dopuścił się zdrady i zaczą sypiać z przyjaciółką Natalii. Oby Janek okazał się romantycznym i wiernym partnerem!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: