SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Natalia ma brata! Olgierd ujawnia rodzinną tajemnicę

Singielka. Natalia ma brata! Olgierd ujawnia rodzinną tajemnicę

08.11.2016, godz. 19:00
Singielka odcinek 188, Olaf (Bartosz Roch Nowicki)
Singielka odcinek 188, Olaf (Bartosz Roch Nowicki) foto:

Zaskakujący zwrot akcji w nowych odcinkach "Singielki"! W 188 odcinku Natalia (Julia Kamińska) pozna Olafa (Bartosz Roch Nowicki). Początkowo będzie myślała, że to jedynie nowy wspólnik jej ojca, ale Olgierd (Jan Monczka) wprowadzi ją na właściwy tor myślenia i wyzna, że to jej brat! Sława (Dorota Pomykała) będzie w szoku i wyrzuci męża z domu. Tymczasem zaintrygowana Natalia postanowi lepiej poznać brata. Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "Singielki"?

"Singielka" odcinek 188 w środę 23.11.2016 o godzinie 20.55 w TVN

To dopiero niespodzianka! W 188 odcinku Natalia dowie się, że ma brata. Olaf to przystojniak, który zacznie współpracę z jej ojcem. Dziewczyna uzna, że chłopak idealnie nadaje się na modela do jej zdjęć. Olgierd zbierze się na odwagę i powie córce, że Olaf jest dla niej kimś bardzo ważnym...

Zobacz: Singielka. Nie będzie nowych odcinków. Singielka znika z anteny TVN

Natalia będzie w szoku i postanowi zaprzyjaźnić się z nowo poznanym mężczyzną. Sława natomiast będzie wściekła. Nie wiedziała, że jej mąż ma drugie dziecko! Nigdy o tym nie wspominał, a teraz - tuż przed odnowieniem przysięgi małżeńskiej - wychodzą takie kwiatki. Matka Natalii wypędzi męża z domu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: