SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz aresztowany za bójkę z Cezarym - ZWIASTUN

Singielka. Tomasz aresztowany za bójkę z Cezarym - ZWIASTUN

17.11.2016, godz. 17:00
Singielka odcinek 186, Tomasz (mateusz Janicki)
Singielka odcinek 186, Tomasz (mateusz Janicki) foto:

Tomasz (Mateusz Janicki) wda się w bójkę z Cezarym (Andrzej Cekur) i trafi do aresztu. W 186 odcinku "Singielki" Elka (Paulina Chruściel) wyciągnie przyjaciela na wolność, ale prawnik zacznie się mścić. Podrzuci Górskiemu narkotyki, by wepchnąć go za kraty! Kowalikówna ruszy na ratunek i pogrąży cwanego Cezarego. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Singielki" w TVN? Sprawdźcie!

"Singielka" ostatni odcinek 186 w poniedziałek 21.12.2016 o godzinie 20.55 w TVN

W 186 odcinku "Singielki" Elka zaniepokojona zniknięciem kolegi przychodzi na komisariat, gdzie przebywa Tomasz po bójce z Cezarym. Po kilku godzinach mężczyzna zostaje wypuszczony do domu. Jednak następnego dnia policja przeszukuje samochód Górskiego.

Zobacz: Singielka. Nie będzie nowych odcinków. Singielka znika z anteny TVN

W kolejnym odcinku "Singielki" mściwy Cezary chcąc pozbyć się rywala podrzuci do samochodu Tomasza narkotyki. Fotograf złapany przez policję nie będzie miał szans na wyjaśnienia. Trafi do aresztu, a Elka zrobi wszystko, żeby wyciągnąć go na wolność!

Dziennikarka spotka się z prawnikiem Cezarym, żeby wymusić na nim przyznanie się do winy, ale to nic nie da. Kowalikówna pójdzie więc krok dalej i ryzykując życie spotka się z dilerem narkotyków, od którego prawnik kupował towar.

Oglądaj: Wszystkie odcinki "Singielki" ONLINE

Akcja zakończy się sukcesem i Tomasz wyjdzie na wolność. Elka i ukochany w końcu będą razem, a Górski będzie pod wrażeniem tego, że Elka dla niego zaniedbała nawet sprawy związane z portalem. W wielkim finale "Singielki" zakochani spędzą razem namiętną noc decydując się na wspólne życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZOBACZ ZWIASTUN nowych odcinków "Singielki">>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: