SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Max wyznaje miłość Elce

Singielka. Max wyznaje miłość Elce

17.10.2016, godz. 17:30
Singielka odcinek 176, Elka (Paulina Chruściel), Max (Michał Czernecki)
Singielka odcinek 176, Elka (Paulina Chruściel), Max (Michał Czernecki) foto:

Kolejny wielbiciel! W 182 odcinku "Singielki" Max (Michał Czerecki) wyzna miłość Elce (Paulina Chruściel) i zaostrzy rywalizację o względy dziennikarki. Tomasza (Mateusz Janicki) i Konrada (Paweł Ciołkosz) połączy wspólny wróg! Czy dziennikarz i fotograf pozbędą się komika z redakcji portalu "Co więceje"? Co wydarzy się w nowych odcinkach "Singielki" w TVN?

"Singielka" odcinek 182 w poniedziałek 14.11.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Już niedługo do ekipy Elki Kowalik znów dołączy Tomasz. Górski zostanie zwolniony z fotela redaktora naczelnego "Co tam?", a przyjaciółka zatrudni go na stanowisku fotografa. Między nim i Konradem wyczuć będzie można konflikt, ale panowie zjednoczą siły, gdy na horyzoncie pojawi się kolejny "wielbiciel" Elki.

Przeczytaj: Singielka 2 sezon. Natalia zdradzi Roberta z Krisem. Szokujący pocałunek Natalii z sąsiadem

Max (w tej roli Michał Czernecki) będzie sławnym komikiem ściśle współpracujący z nowym portalem Elki. Fotograf i dziennikarz zaczną podejrzewać, że mężczyzna szpieguje Elkę. Zaczną go nagrywać i zbierać dowody, ale nie zdążą jej ostrzec. W 182 odcinku "Singielki" Max przechytrzy rywali i wyzna Kowalikównie miłość w romantycznej scenerii!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: