SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Sława i Olgierd wezmą ślub

Singielka. Sława i Olgierd wezmą ślub

13.10.2016, godz. 18:30
Singielka odc. 1. Olgierd (Jan Monczka), Sława (Dorota Pomykała)
Singielka odc. 1. Olgierd (Jan Monczka), Sława (Dorota Pomykała) foto:

Ślub w "Singielce"! Sława (Dorota Pomykała) zgodzi się na odnowienie przysięgi małżeńskiej z Olgierdem (Jan Monczka). W 174 odcinku "Singielki" Nowacki zaproponuje byłej żonie romantyczny wypad za granicę, ale ona się nie zgodzi. Jednak jeszcze w tym samym odcinku odważnie rzuci propozycję ślubu! Sława będzie załamana, gdy Nowacki trafi do szpitala. Czy przygotowania do ceremonii szybko postawią go na nogi?

"Singielka" odcinek 174 w poniedziałek 31.10.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Sława i Olgierd od jakiegoś czasu próbują naprawić swoje relacje, ale niezbyt im to wychodzi. Matkę cały czas kontroluje Natalia (Julia Kamińska), ktorej bardzo zależy na tym, by rodzice znów doszli do porozumienia.

Zobacz: Singielka. Agnieszka odzyska Tomasza?

W 174 odcinku "Sigielki" wszystko wróci na dobre tory, choć nie będzie się na to zanosić. Olgierd zaproponuje Sławie wspólny wyjazd do Sztokholmu, ale ona będzie sceptycznie nastawiona. Odmówi, a w domu znów dojdzie do kłótni. Po awanturze Nowacki padnie ofiarą nieszczęśliwego wypadku w domu i trafi do szpitala. Sława z poczuciem winy szybko pojedzie go odwiedzić, a siedząc na jego szpitalnym łóżku zaproponuje, by odświeżyli przysięgę małżeńską!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: