SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka niszczy życie Tomaszowi

Singielka. Elka niszczy życie Tomaszowi

26.10.2016, godz. 19:00
Singielka odc. 173 Elka (Paulina Chruściel) Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odc. 173 Elka (Paulina Chruściel) Tomasz (Mateusz Janicki) foto: x-news

Elka (Paulina Chruściel) niszczy Tomaszowi (Mateusz Janicki) życie i nie chce niszczyć jego kariery. W 173 odcinku "Singielki" dziennikarka dojdzie do wniosku, że to ona kładzie ukochanemu kłody pod nogi, bo zacznie się obwiniać o jego zwolnienie z redakcji portalu "Co tam?". Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Singielki"?

"Singielka" odcinek 173 w czwartek 27.10.2016 o godzinie 20.15 w TVN

W "Singielce" Ela obwinia się za niepowodzenia Tomasza i czuje, że to przez nią Górski stracił fotel redaktora naczelnego portalu "Co tam?". Paweł (Michał Meyer) zwolnił go przecież, bo nie dostarczył on komisji konkursu zgłoszenia o plagiacie. Gdyby to zrobił, wykluczyłby redakcję Kowalikówny z konkursu, ale nie chciał iść po celu do trupach.

Przeczytaj: Singielka. Tomasz zwolniony z pracy

Tomasz uratował karierę Elki, ale zaprzepaścił swoją szansę na dalsze pełnienie obowiązków naczelnego. Elka czuje się winna i czuje, że lepiej będzie, jeśli odsunie się od Tomasza, żeby nie sprawiać mu więcej kłopotów.

Na szczęście do tego nie dojdzie! Zakochana w Tomaszu Elka nie będzie umiała przecież o nim zapomnieć. Ostatecznie, w nowych odcinkach "Singielki" Kowalikówna zatrudni przyjaciela u siebie na stanowisku fotoreportera.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: