SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz przeprasza Elkę

Singielka. Tomasz przeprasza Elkę

11.10.2016, godz. 19:30
Singielka odc. 173 Elka (Paulina Chruściel) Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odc. 173 Elka (Paulina Chruściel) Tomasz (Mateusz Janicki) foto: x-news

W "Singielce" Malena (Laura Breszka) skompromitowała Elkę (Paulina Chruściel) publikując w sieci niepochlebny artykuł na jej temat. Tomasz (Mateusz Janicki) czuje się wszystkiemu winny i przeprasza przyjaciółkę, z którą niedawno spędził namiętną noc. Czy w 164 odcinku "Singielki" Kowalikówna wybaczy nowemu naczelnemu portalu "Co tam"?

"Singielka" odcinek 164 w środę 12.10.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Elka i Tomasz znów na wojennej ścieżce? W "Singielce" Kowalikówna pod wpływem narkotyków, które Cezary (Andrzej Deskur) dosypał jej do wina, uwiodła Górskiego i zaciągnęła go do sypialni. Można śmiało powiedzieć, że odurzona dziennikarka w końcu spełniła swoje marzenie, ale po wspólnej nocy stało się coś strasznego.

Zobacz: Singielka po wakacjach 2016. Macademian Girl wystąpi w serialu!

Po pierwsze Elka musiała przyznać się Tomaszowi, że tamtej nocy nie była sobą. Po drugie w sieci pojawił się artykuł autorstwa Maleny. Materiał obrażał "Singielkę", a Kowalikówna uznała, że za publikacją stoi Tomasz, który jest przecież nowym naczelnym "Co tam?".

W 164 odcinku "Singielki" Tomasz spotyka Elkę w "Antypodach" i przeprasza ją tłumacząc, że nie wiedział o mściwych zamiarach Maleny, którą z resztą zwolnił, gdy tylko przeczytał tekst...

-Elka strasznie cię przepraszam za ten artykuł o singielce. Malena go wrzuciła, jak nie było mnie w redakcji - powie szczerze Tomasz. 
-Spoko, dziękuję, że zdjąłeś to tak szybko.
-Postaram się, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła.
-Rozumiem, czasem ciężko wszystko ogarnąć - przytakuje Elka i ucieka na spotkanie z koleżanką. Co będzie z nią i z Tomaszem? Czy ich relacje wrócą do normy, a wspólna noc jeszcze się powtórzy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: