SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka w mieszkaniu Andrzeja. Jak skończy się ta randka?

Singielka. Elka w mieszkaniu Andrzeja. Jak skończy się ta randka?

26.10.2015, godz. 16:20
Singielka odcinek 16, Elka (Paulina Chruściel), Andrzej (Michał Sitarski)
Singielka odcinek 16, Elka (Paulina Chruściel), Andrzej (Michał Sitarski) foto:

Żenująca randka Elki (Paulina Chruściel) i Andrzeja (Michał Sitarski). W 16 odcinku serialu ''Singielka'' mężczyzna zaprosi redaktorkę do restauracji, ale lokal w ostatniej chwili zostanie zamknięty. Pedantyczny Andrzej zaprosi więc koleżankę do swojego domu. Elka chyba nigdy nie spotkała takiego sztywniaka. Randkę ze świrem uratuje Tomasz (Mateusz Janicki), który znów narazi się zazdrosnej Sylwii (Karolina Gorczyca).

"Singielka" odcinek 16 - poniedziałek, 26.10.2015 o godz. 17.25 w TVN

Randka z piekła rodem! Elka wpakuje się w spotkanie z Andrzejem, który jest niesamowitym nudziarzem, wszystko ma zaplanowane i poukładane. Randka oczywiście skończy się klapą.

Zobacz: Singielka online odcinek 16 na player.pl za darmo dostępny w internecie

-Pozwoliłem sobie wysłać ci namiary na tę restaurację, żebyś wiedziała czego się spodziewać - mówi Andrzej zaczepiając Elkę na korytarzu. W dodatku mężczyzna prosi, żeby spotkali się pod budynkiem o 17:07. Precyzyjnie obliczył ile czasu zajmie mu zjechanie widną i przejście korytarzem po samochód.

Elka będzie w szoku. Wygląda jednak na to, że profesjonalny plan Andrzeja się nie powiedzie, bo restauracja, którą wybrał Andrzej zostanie zamknięta w dniu spotkania.

Przeczytaj: Singielka. Elka i Tomasz będą razem? Aktorzy zdradzają sekrety produkcji

-Bardzo rzadko zapraszam kogoś do siebie. Dla mnie to wyjątkowa sytuacja. To nieprofesjonalne i niezgodne z planem, ale skoro wszystko się tak potoczyło, to spróbujmy to proszę spróbujmy jakoś uratować ten wieczór - powie nieśmiało Andrzej i zaprosi Elkę do siebie.

To dopiero koszmar. Jego mieszkanie jest sterylnie czyste i pedantyczne. - Jak tu biało, jasno, przejrzyście- powie Elka, która dostanie od kolegi kapcie na weściu. Drętwy wieczór znów uratuje Tomasz. Elka spotka go przypadkiem, ale rozmowę przerwie im zazdrosna Sylwia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: