SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz wróci do Polski z nową dziewczyną

Singielka. Tomasz wróci do Polski z nową dziewczyną

12.09.2016, godz. 15:00
Singielka odcinek 153, Tomasz (Mateusz Janicki), Agnieszka (Magdalena Różańska)
Singielka odcinek 153, Tomasz (Mateusz Janicki), Agnieszka (Magdalena Różańska) foto:

Tomasz (Mateusz Janicki) z serialu "Singielka" przeżyje lawinę w Himalajach, a z podróży wróci w towarzystwie nowej przyjaciółki. Elka (Paulina Chruściel) będzie w szoku, gdy w 148 odcinku "Singielki" pozna uroczą Agnieszkę Dolińską (Magdalena Różańska). Miła himalaistka skradła serce fotoreportera, bo w odróżnieniu od Nadii (Karolina Nolbrzak) nie miesza się w intrygi. Agnieszka będzie dla Elki sporą konkurencją!

"Singielka" odcinek 148 w środę 14.09.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Po informacji o tym, że lawina zrujnowała obóz Polaków w Himalajach, Elka nie będzie mogła spokojnie spać. Zaniepokojona dziennikarka w 148 odcinku "Singnielki" pójdzie do mieszkania Tomasza, żeby dowiedzieć się czegoś od Igora, ale na miejscu spotka Agnieszkę.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz wezmą ślub?!

Okaże się, że Tomasz wrócił do Polski cały, zdrowy i zakochany w nowej dziewczynie! Agnieszka Dolińska jest uroczą i miłą osobą - która w odróżnieniu od Nadii - nie spiskuje przeciwko Elce.

Kowalikówna będzie przerażona. Nie spodziewała się, że Tomasz wróci do Polski z nową partnerką, która w dodatku jest naprawdę uroczą osobą. Elka będzie miała problem, żeby pozbyć się Agnieszki i być z Górskim, którego tak bardzo kocha.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: