SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz zginie pod lawiną w Himalajach?

Singielka. Tomasz zginie pod lawiną w Himalajach?

08.09.2016, godz. 21:19
Singielka odcinek 145, Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 145, Elka (Paulina Chruściel) foto:

Śmierć w 2 sezonie serialu "Singielka"? Tomasz (Mateusz Janicki) wyjechał z Nadią (Karolina Nolbrzak) w Himalaje, a jego życiu zagraża niebezpieczeństwo. W 146 odcinku "Singielki" Elka (Paulina Chruściel) usłyszy w radiu komunikat o tragicznej w skutkach lawinie, która dokumentnie zrujnowała obóz polskich himalaistów! Czy wśród poszkodowanych będzie Tomasz? Co się stanie z Tomaszem?

"Singielka" odcinek 146 w poniedziałek 12.09.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Tomasz umrze?! Elka próbowała go zatrzymać i wyznała mu miłość tuż przed odlotem, ale to nic nie dało. Górski wyjechał z dawną kochanką, a teraz jego życiu zagraża niebezpieczeństwo. Elka jest załamana...

Zobacz: Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz wezmą ślub?!

W 146 odcinku "Singielki" mijai miesiąc od ostatnich wydarzeń. Elka umówiła się na randkę z przystojnym Hiszpanem, Viktorem (Artur Bocheński). Jadąc na miejsce spotkania, dziewczyna słyszy w radiu przerażające informacje o polskich himalaistach. Boi się, że wyprawa, w której uczestniczył Tomek, mogła zakończyć się tragicznie.

"Według ostatnich informacji lawina zniszczyła polskich himalaistów. Nie ma jeszcze odicjalnych informacji o ofiarach śmiertelnych" - usłyszy Kowalikówna, czy Tomasz okaże się jednym z poszkodowanych? Ten komunikat sprawi, że Elka zanicze panicznie zamartwiać się o przyjaciela, a zaplanowana randka z przysojniakiem nie będzie należała do udanych..

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: