SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Natalia ucieknie sprzed ołtarza! Nie będzie ślubu Natalii i Roberta- ZDJĘCIA

Singielka. Natalia ucieknie sprzed ołtarza! Nie będzie ślubu Natalii i Roberta- ZDJĘCIA

08.09.2016, godz. 07:45
Singielka 2 sezon odc. 145. Robert (Kamil Kula)
Singielka 2 sezon odc. 145. Robert (Kamil Kula) foto: TVN/X-NEWS

Ślub w serialu "Singielka" nie dojdzie do skutku? Sława (Dorota Pomykała) zniszczy ślub swojej córki! W 145 odcinku "Singielki" Natalia (Julia Kamińska) ucieknie tuż przed ceremonią! Siostra Elki (Paulina Chruściel) nie zniesie faktu, że ich matka wtrąca się dosłownie w każdy aspekt ich życia. Robertowi (Kamil Kula), który działał w porozumieniu ze Sławą także się dostanie.

"Singielka" 2 sezon odcinek 145 - czwartek, 8.09.2016, o godz. 20.55

Natalia i Robert wezmą ślub w "Singielce" po wakacjach 2016, ale nie obejdzie się bez komplikacji. Wszystkiemu winna będzie Sława, która w tajemnicy przed córką postanowi zmienić jej skromne wesele w huczną imprezę! To nie spodoba się pannie młodej...

Patrz: Singielka 2 sezon. Odmieniona Elka z nowym facetem. To Hiszpan Viktor Rabal

W "Singielce" Roebrt dogada się ze Sławą i zgodzi się na wszystkie jej "ulepszenia", ale Natalia o wszystkim dowie się chwilę przed ceremonią. Będzie wściekła, bo wymarzyła sobie skromy ślub tylko dla najbliższych, a jej matka jak zwykle musiała się wtrącić.

Panna młoda ucieknie tuż przed ceremonią, Elka pobiegnie razem z siostrą, a Robert zostawi gości i ruszy za nimi w pogoń. Na miejscu zostanie jedynie przerażona Sława, do której chyba dopiero wtedy dotrze, co nawyprawiała.

Natalia będzie zła na matkę i przyszłego męża, ale ostatecznie da się przeprosić i stanie przed ołtarzem. Uff! Mały włos, a ślub nie doszedłby do skutku!

Zobacz: Singielka 2 sezon. Za kulisami Singielki. Tak wygląda plan serialu - ZDJĘCIA

To będzie bardzo huczny i wybuchowy ślub. Jak to zwykle w serialu bywa, muszą zdarzać się konflikty, by coś się działo. Wesele będzie dalekie od tego, co sobie wymarzyła Natalia. Ona sama też się zmieni, wreszcie dojrzeje. Na początku serialu, choć według metryki była już dorosłą osobą, w praktyce zachowywała się jak dziecko. I to takie uległe dziecko o spolegliwym charakterze. Teraz trwa proces jej przemiany. Koniec będzie zaskakujący - powiedziała aktorka z "Singielki" w wywiadzie dla magazynu "Kurier TV".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: