SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka wyzna Tomaszowi miłość. Zatrzyma go w Polsce?

Singielka. Elka wyzna Tomaszowi miłość. Zatrzyma go w Polsce?

07.09.2016, godz. 19:15
Singielka odcinek 145, Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 145, Elka (Paulina Chruściel) foto:

Elka (Paulina Chruściel) zbierze się na odwagę i wyzna Tomaszowi (Mateusz Janicki) miłość! Niestety będzie już za późno. W 145 odcinku "Singielki" Kowalikówna nie zdoła powstrzymać ukochanego przed wylotem w Himalaje. Czy Górski odsłucha wiadomość od Elki i wróci dla niej do Polski? Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Singielki" w TVN?

"Singielka" odcinek 145 w czwartek 8.09.2016 o godzinie 20.15 w TVN

W "Singielce" Elka i Tomasz są sobie pisani, ale w wyniku wielkiego nieporozumienia fotograf postanowił wyjechać z Polski. Gdy Kowalikówna dowie się o jego planie ucieczki w Himalaje w towarzystwie Nadii (Karolina Nolbrzak), zrobi wszystko by go powstrzymać.

W 145 odcinku "Singielki" zaraz po ślubie Natalii (Julia Kamińska) Elka pospieszy na lotnisko. Po drodze zostawiając mu wiadomość na poczcie głosowej. -Tomasz proszę nie odlatuj jeszcze. Właśnie jadę na lotnisko do ciebie, ale nie wiem czy zdążę. Muszę ci coś powiedzieć. Dawno chciałam ci to powiedzieć. Kocham cię. Proszę, poczekaj na mnie - poprosi Elka.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz wezmą ślub?!

Niestety do postkania kochanków na lotnisku nie dojdzie. Elka i Tomasz nie wiedzą, że przebiegła Nadia ukryła telefon fotografa, by uniknąć takich właśnie sytuacji. Fotoreporter wyjedzie więc z kraju. Czy w ogóle kiedykolwiek odsłucha wiadomość przyjaciółki? Wiadomo, że w premierowych odcinkach "Singielki" Tomasz wróci do Polski. Czy wtedy Elka zostanie jego partnerką?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: