SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka spędzi noc z Konradem - WIDEO

Singielka. Elka spędzi noc z Konradem - WIDEO

05.09.2016, godz. 20:11
Singielka odcinek 143, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz)
Singielka odcinek 143, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz) foto:

Gorące sceny w serialu "Singielka". Konrad (Paweł Ciołkosz) dopnie swego i odzyska Elkę (Paulina Chruściel). W 143 odcinku "Singielki" Wilczyński poprosi Kowalikównę o drugą szansę, a on ulegnie mu i spędzi z nim namiętną noc! Co na to Tomasz (Mateusz Janicki). Fotograf przekonany, że Elka go nie chce postanowi wyjechać z Nadią (Karolina Nolbrzak) w podróż życia. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Singielki" w TVN?

"Singielka" odcinek 143 we wtorek 6.09.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Elka chyba nie wie co robi! W 143 odcinku "Singielki" Konrad poprosi ją o kolejną szansę, a ona zgodzi się wbrew sobie! Myślami Kowalikówna cały czas jest z Tomaszem, który natomiast czuje się niechciany i kompletnie olany przez ukochaną dziennikarkę.

Zobacz: Singielka 2 sezon. Sława zniszczy ślub Natalii i Roberta

W 143 odcinku "Singielki" Elka spędzi namiętną noc z Konradem, ale szybko tego pożałuje. W tym czasie Tomasz będzie omawiać z Nadią dokładny plan wycieczki w Himalaje. Kowalikówna będzie usiłowała porozmawiać z fotografem, ale jego zaborcza kochanka zadba o to, żeby Elka nie mogła się dodzwonić...

Zobacz: Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz wezmą ślub?!

W ten sposób Elka zostanie z Konradem i to właśnie z nim pójdzie na ślub Natalii (Julia Kamińska). A Tomasz zniknie z jej życia.

"Singielka" 2 sezon, zapowiedź nowych odcinków>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: