SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka po wakacjach 2016. Konrad rujnuje randkę Elki i Tomasza

Singielka po wakacjach 2016. Konrad rujnuje randkę Elki i Tomasza

01.09.2016, godz. 18:29
Singielka, odcinek 141, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz)
Singielka, odcinek 141, Elka (Paulina Chruściel), Konrad (Paweł Ciołkosz) foto:

Konrad (Paweł Ciołkosz) z serialu "Singielka" rusza do ataku! W 141 odcinku "Singielki" po wakacjach 2016 Elka (Paulina Chruściel) umówi się na randkę z Tomaszem (Mateusz Janicki), ale to spotkanie, na które wszyscy czekają, nie dojdzie do skutku! Wilczyński odwiedzi Kowalikównę i poinformuje ją, że załatwił jej spotkanie z ważnym inwestorem. Tego samego dnia pod jej blokiem spotka fotoreportera, któremu pokaże czerwone pudełeczko od jubilera i wyzna, że zamierza błyskotkę wręczyć pięknej dziennikarce. Tomasz będzie załamany...

"Singielka" odcinek 141 w czwartek 1.09.2016 o godzinie 20.15 w TVN

Mieliście nadzieję na to, że Elka i Tomasz w końcu będą razem? W nowych odcinkach "Singielki" oboje dojrzeją do myśli, że są sobie pisani, ale sprawa nie będzie taka prosta. W 141 odcinku "Singielki" Elka umówi się z Górskim na randkę, ale odwoła ją w ostatniej chwili. Powód? Konrad!

Patrz: Singielka 2 sezon. Sława zniszczy ślub Natalii i Roberta

Konrad będzie miał wyczucie czasu... Mężczyzna zadzwoni do Kowalikówny tuż przed jej wyczekiwanym spotkaniem z Tomaszem i wyzna, że umówił ją z potencjalnym inwestorem. Zachwycona Elka odwoła upragnioną randkę, a Górski będzie załamany.

Niedługo później Tomasz pojedzie pod blok Elki, ale spotka tam Konrada. Rywal powie fotografowi, żeby nie pakował się w tę znajomość, bo on ma poważne plany względem dziennikarki. Mówiąc to, Wilczyński pokaże Górskiemu małe pudełeczko od jubilera...

Tomasz pojedzie do Natalii (Julia Kamińska), ale ona tylko pogorszy sytuację i wszystko pokręci. W efekcie Górski uzna, że Elka po prostu go nie kocha. W tym samym czasie Konrad poprosi "Singielkę" o drugą szansę, a ona się zgodzi i spędzi z nim namiętną noc!

Zobacz: Singielka 2 sezon. Elka i Tomasz wezmą ślub?!

Te wszystkie wydarznia sprawią, że Tomasz i Nadia (Karolina Nolbrzak) - która tylko czekała na taką sytuację - wyjadą w Himalaje. Ta podróż fotografa znów oddali go od Elki, ale nie na zawsze... Górski w końcu wróci, by walczyć o ukochaną, ale czy mu się uda?

Paulina Chruściel opowiada o 2 sezonie "Singielki">>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: