SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Ostatni odcinek Singielki. Elka i Tomasz nie będą razem!

Singielka. Ostatni odcinek Singielki. Elka i Tomasz nie będą razem!

25.05.2016, godz. 21:09
Singielka odcinek 138. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 138. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto: TVN/X-NEWS

Koniec serialu "Singielka" już w czwartek, 26.05.2016. Czy Elka (Paulina Chruściel) i Tomasza (Mateusz Janicki) wreszcie będą razem? To pytanie zadają sobie od dawna widzowie, ale na odpowiedź przyjdzie jeszcze poczekać. Dopiero w ostatnim 140 odcinku "Singielki" Tomasz Górski pozna prawdziwą tożsamość "Singielki" i dowie się, że to Elka Kowalik pisze felietony, który stały się hitem internetu. Jak ukochany Elki zareaguje kiedy Mikołaj Suszyński (Filip Bobek) wyjawi mu jej największą tajemnicę.

"Singielka" ostatni odcinek 140 - czwartek, 26.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

Elka i Tomasz z "Singielki" kochają się, ale ich relacje skomplikowały się tak bardzo, że oboje nie mają odwagi przyznać się głośno do swoich uczuć.

A będzie jeszcze gorzej kiedy Tomasz odkryje, że to Mikołaj szpieguje w nowym portalu Elki na zlecenie Pawła (Michał Meyer), nowego inwestora w "Co tam?"! Elka nie uwierzy Tomaszowi i stanie po stronie swojego byłego kochanka. Dla Górskiego to będzie jak cios prosto w serce! Ostrzeż jednak przyjaciółkę, by uważała na Mikołaja, który może chcieć ją zniszczyć.

Patrz: Singielka. Tomasz ucieknie od Elki w Himalaje! Co się wydarzy w 2 sezonie Singielki?

W ostatnim 140 odcinku "Singielki" dojdzie do kolejnej bójki Tomasza i Mikołaja o Elkę. Tym razem Górski nie wytrzyma i każe Suszyńskiemu trzymać się jak najdalej od dziennikarki. Zarzuci mu, że jest szpiegiem i kłamcą. Mikołaj nie pozwoli Tomaszowi się bezkarnie obrażać.

Kierowany gniewem i chęcią zemsty wyjawi niedawnemu rywalowi, że to Elka jest "Singielką", że od samego początku go oszukuje, bo to ona ukrywa się pod pseudonimem najpopularniejszej felietonistki w internecie.

Zobacz: Singielka. Koniec Singielki w TVN? Jest komentarz produkcji serialu

Tomasz wreszcie zrozumie, że to o nim Elka pisała w większości swoich felietonów kiedy wspominała o nieszczęśliwej miłości. Jak zareaguje na słowa Mikołaja i czy wybaczy Elce, że tak długo zatajała przed nim prawdę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: