SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Bójka Tomasza i Mikołaja o Elkę w ostatnim odcinku Singielki

Singielka. Bójka Tomasza i Mikołaja o Elkę w ostatnim odcinku Singielki

25.05.2016, godz. 21:20
Singielka odcinek 138. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 138. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto: TVN/X-NEWS

"Singielka" ostatni odcinek 140 w czwartek, 26.05.2016, w TVN! Tomasz (Mateusz Janicki) będzie wściekły, gdy odkryje, że to Mikołaj (Filip Bobek) szpieguje Elkę (Paulina Chruściel) na zlecenie nowego inwestora. W 140 odcinku "Singielki" Elka nie uwierzy przyjacielowi i stanie po stronie dawnego kochanka. To wyprowadzi Tomasza z równowagi. W ostatnim odcinku "Singielki" Górski postanowi sam wymierzyć sprawiedliwość i rzuci się na rywala z pięściami!

"Singielka" ostatni odcinek 140 - czwartek, 26.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

W ostatnim 140 odcinku "Singielki" nowa redakcja Elki będzie poważnie zagrożona. Dziennikarka nie wie, że ma szpiega, który śledzi każdy jej krok na zlecenie Pawłą (Paweł Meyer).

Patrz: Singielka. Nowy 2 sezon Singielki od września 2016 w TVN

W ostatnim odcinku "Singielki" Tomasz odkryje, że to Mikołaj szpieguje w nowym portalu Elki. Kowalikówna nie uwierzy Tomaszowi i stanie po stronie swojego byłego kochanka. Dla Górskiego to będzie jak cios prosto w serce! Ostrzeże jednak przyjaciółkę, by uważała na Mikołaja, który może chcieć ją zniszczyć.

Nim Tomasz wyjdzie z redakcji, spotka na korytarzy swojego rywala. Między mężczyznami dojdzie do kolejnej bójki. Tym razem Górski nie wytrzyma i każe Suszyńskiemu trzymać się jak najdalej od dziennikarki. Fotograf zarzuci Mikołajowi, że jest szpiegiem i kłamcą.

Zobacz: Singielka. Koniec Singielki w TVN? Jest komentarz produkcji serialu

Mikołaj nie pozwoli Tomaszowi się bezkarnie obrażać. Kierowany gniewem i chęcią zemsty wyjawi niedawnemu rywalowi, że to Elka jest "Singielką", że od samego początku go oszukuje, bo to ona ukrywa się pod pseudonimem najpopularniejszej felietonistki w internecie.

Tomasz wreszcie zrozumie, że to o nim Elka pisała w większości swoich felietonów kiedy wspominała o nieszczęśliwej miłości... Jak to wpłynie na ich relacje? Finał "Singielki" przed wakacjami 2016 zapowiada się ciekawie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: