SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka wyzna Tomaszowi miłość?

Singielka. Elka wyzna Tomaszowi miłość?

24.05.2016, godz. 21:20
Singielka odcinek 138. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 138. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto: TVN/X-NEWS

Elka (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" w końcu zbierze się na odwagę i powie Tomaszowi (Mateusz Janicki) o swoich uczuciach? W 139 odcinku "Singielki" Monika (Anna Oberc) namawia koleżankę na szczerą rozmowę z fotografem, który niedługo wyjeżdża z Polski. Czy Górski w końcu dowie się, że Kowalikówna także go kocha? W "Singielce" Elka i Tomasz ukrywają swoje uczucia. To bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

"Singielka" odcinek 139 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

W"Singielce" Tomasz zaczyna poważnie przygotowania się do wyjazdu w Himalaje. Jego relacje z Elką robią się coraz bardziej napięte. Kowalikówna czuje, że będzie jej go brakować...

Zobacz: Singielka. Tomasz ucieknie od Elki w Himalaje! Co się wydarzy w 2 sezonie Singielki?

Tymczasem Elka i Monika idą na spotkanie z inwestorem, które kończy się klęską. Zestresowana Monika zaczyna się źle czuć. Na ratunek kolejny raz spieszy Tomasz i razem z Kowalikówną zawożą ją do szpitala. Monika obserwując ich namawia Elkę, żeby wreszcie wyznała Tomaszowi, co czuje, zanim ten wyjedzie i będzie za późno. Czy Elka zdobędzie się na odwagę?

Przeczytaj: Singielka. Ślub Natalii i Roberta zagrożony przez Arka

Koleżanka będzie przekonywać Elkę, żeby powiedziała Tomaszowi prawdę o swoich uczuciach nim on wyjedzie. Taka rozmowa niestety nie dojdzie do skutku. Górski wyjedzie zw zaplanowaną podróż. A co będzie dalej? O tym przekonamy się już we wrześniu w nowych odcinkach "Singielki".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: