SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz ostrzega Elkę przed szpiegiem Mikołajem - ZWIASTUN 137 odcinka

Singielka. Tomasz ostrzega Elkę przed szpiegiem Mikołajem - ZWIASTUN 137 odcinka

19.05.2016, godz. 19:15
Singielka odcinek 138. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 138. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto: TVN/X-NEWS

W "Singielce" Tomasz (Mateusz Janicki) będzie próbował ostrzec Elkę (Paulina Kowalik) przed Mikołajem (Filip Bobek), który śledzi ją na polecenie Pawła (Paweł Meyer). Kowalikówna nie uwierzy przyjacielowi, co dodatkowo utwierdzi go w przekonaniu, że najlepiej będzie jeśli wyjedzie z kraju. W 137 odcinku "Singielki" Górski nie ochroni Elki przed szpiegiem!

"Singielka" odcinek 137 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

W 137 odcinku "Singielki" Tomasz odkrywa podstęp Pawła. Dowiaduje się, kto jest jego szpiegiem w redakcji portalu Elki. Chce uprzedzić dziennikarkę, ale Elka nie może w to uwierzyć...

Przeczytaj: Singielka. Bójka Tomasza i Mikołaja w ostatnim odcinku Singielki. Kiedy koniec serialu?

W 137 odcinku "Singielki" Górski odkryje, że Mikołaj zgdywa kolegę Elki, ale tak na prawdę działa na zlecienie nowego inwestora portalu "Co tam?". Tomasz odwiedzi przyjaciółkę, ale Kowalikówna nie uwierzy w jego przypuszczenia i stanie po stronie swojego byłego kochanka. Dla fotografa to będzie jak cios prosto w serce! Ostrzeże jednak przyjaciółkę, by uważała na Mikołaja, który może chcieć ją zniszczyć.

Sprawa ucichnie, ale nie na długo. Już w 140 odcinku "Singielki" Tomasz nie wytrzyma i powie Mikołajowi, żeby trzymał się do Elki z daleka. Między mężczyznami dojdzie do kolejnej bójki. Fotograf zarzuci Mikołajowi, że jest szpiegiem i kłamcą.

Zobacz: Singielka. Koniec Singielki w TVN? Jest komentarz produkcji serialu

Mikołaj nie pozwoli Tomaszowi się bezkarnie obrażać. Kierowany gniewem i chęcią zemsty wyjawi niedawnemu rywalowi, że to Elka jest "Singielką" i od samego początku go oszukuje! Górski będzie w szoku gdy dowie się, że to Kowalikówna ukrywa się pod pseudonimem najpopularniejszej felietonistki w internecie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 137 odcinka "Singielki" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: