SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz wyjedzie z Nadią w Himalaje

Singielka. Tomasz wyjedzie z Nadią w Himalaje

17.05.2016, godz. 18:30
Singielka odcinek 129, Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 129, Tomasz (Mateusz Janicki) foto:

W 135 odcinku "Singielki" Tomasz (Mateusz Janicki) straci nadzieję na to, że kiedykolwiek będzie z Elką (Paulina Chruściel). Fotoreporter postanowi więc zrobić sobie długą przerwę i zaplanuje wyjazd w Himalaje. O towarzystwo poprosi swoją byłą partnerkę Nadię (Karolina Nolbrzak). Takiego obrotu zdarzeń w "Singielce" pewnie się nie spodziewaliście.

"Singielka" odcinek 135 - środa, 18.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

W 135 odcinku "Singielki" Tomasz znów zauważy Elkę w towarzystwie Konrada (Paweł Ciołkosz) i postanowi wyjechać z Polski. Fotograf zaproponuje Nadii wyjazd w Himalaje. Ma złamane serce i nie wie, że Elka czuje dokładnie to samo.

Zobacz: Singielka. Tomasz ucieknie od Elki w Himalaje! Co się wydarzy w 2 sezonie Singielki?

Niedługo w "Singielce" Tomasz zacznie poważnie przygotowywać się do wyjazdu. Wcześniej jednak odkryje, że Mikołaj (Filip Bobek) szpieguje Elkę i wda się z nim w bójkę. Kowalikówna nie uwierzy Górskiemu, a to tylko utwierdzi go w przekonaniu, że powinien wyjechać z kraju.

Przeczytaj: Singielka. Ślub Natalii i Roberta zagrożony przez Arka

Monika (Anna Oberc) będzie przekonywać Elkę, żeby powiedziała Tomaszowi prawdę o swoich uczuciach nim on wyjedzie. Taka rozmowa niestety nie dojdzie do skutku. Górski wyjedzie zw zaplanowaną podróż. A co będzie dalej? O tym przekonamy się już we wrześniu w nowych odcinkach "Singielki".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZOBACZ cały wywiad z Elką i Tomaszem>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: