SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Dorota zniszczy nowy portal Elki?

Singielka. Dorota zniszczy nowy portal Elki?

12.05.2016, godz. 20:11
Singielka odcinek 134, Dorota (Izabela Kuna), Bajtek (Daniel Guzdek)
Po tym jak Paweł (Paweł Meyer) zemścił się na Natalii (Julia Kamińska), Elka (Paulina Chruściel) postanowiła razem z siostrą założyć własny portal. W 133 odcinku "SingielkiSingielka odcinek 134, Dorota (Izabela Kuna), Bajtek (Daniel Guzdek)" Dorota (Izabela Kuna) postanowi zrujnować nowy biznes Kowalikówny. Pomoże jej w tym Andrzej (Michał Sitarski) i Bajtek (Daniel Guzdek). Co się wydarzy w nowych odcinkach "Singielki"? foto:

"Singielka" rozpoczyna nowy etap życia, ale od razu napotyka na przeszkody. Po tym jak Paweł (Paweł Meyer) zemścił się na Natalii (Julia Kamińska), Elka (Paulina Chruściel) postanowiła razem z siostrą założyć własny portal. W 133 odcinku "Singielki" Dorota (Izabela Kuna) postanowi zrujnować serwis internetowy Elki, żeby nie mieć konkurencji. Pomogą jej w tym Andrzej (Michał Sitarski) i Bajtek (Daniel Guzdek). Co się wydarzy w nowych odcinkach "Singielki"?

"Singielka" odcinek 133 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

W 133 odcinku "Singielki" całą redakcję "Co tam?" obiega informacja, że Elka zakłada nowy portal. Dorota jest wściekła i każe Andrzejowi zmienić umowy wszystkich pracowników tak, by nie mogli odejść do konkurencji. Nie wie, że księgowy mówi o wszystkim Monice (Anna Oberc), a ona podaje to dalej.

Zobacz: Singielka. Elka i Konrad stworzą razem rodzinę? - ZWIASTUN 132 odcinka

Elka nie poddaje się i z dumą zaczyna pracę nad własnym portalem. Do pracy w jej zespole zgłasza się Tomasz (Mateusz Janicki). Niestety Kowalikówna odmawia i informuje go, że fotografem została już Natalia. Tomasz nie potrafi ukryć rozczarowania.

Przeczytaj: Singielka. Ślub Natalii i Roberta zagrożony przez Arka

W 134 odcinku "Singielki" Andrzej przygotowuje aneksy do umów, które uzgadniał z Dorotą. Jako pierwszy nową umowę otrzymuje Bajtek, którego Dorota szantażem zmusza do szpiegowania Elki. Monika jest zawiedziona, gdy dowiaduje się, że jej ukochany po raz kolejny uległ Dorocie i zgodził się wziąć udział w jej intrydze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: