SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz odkryje, że Elka nie jest w ciąży

Singielka. Tomasz odkryje, że Elka nie jest w ciąży

10.05.2016, godz. 19:15
Singielka odcinek 131, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 131, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto:

Czy w serialu "Singielka" Elka (Paulina Chruściel) i Tomasz (Mateusz Janicki) dojdą do porozumienia? W 131 odcinku "Singielki" fotograf odkryje, że jego przyjaciółka wcale nie jest w ciąży! Kamień spadnie mu z serca! To znaczy, że jeszcze będzie mógł zawalczyć o Elkę? Co wydarzy się w nowych odcinkach "Singielki"?

"Singielka" odcinek 131 - środa,11.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

Tomasz został wprowadzony w błąd i żył w przekonaniu, że Elka jest w ciąży z Konradem! Na szczęście to nieporozumienie szybko zostanie wyjaśnione.

Zobacz: Singielka. Sylwia i Mikołaj zostaną kochankami

Świat fotografa zwyczajnie się załamał. Tomasz uznał, że Kowalikówna nie chce go znać. W dodatku spotyka się z nowym kochankiem i wkrótce urodzi mu dziecko! Górecki nie wie, że przyjaciółka próbowała się z nim kontaktować, ale Nadia (Karolina Nolbrzak) poszykowała jej plany.

W 131 odcinku "Singielki" fotograf zrozumie, że jest manipulowany przez byłą dziewczynę i w dodatku uwierzył Dorocie (Izabla Kuna), że Elka będzie miała dziecko z nowym adoratorem!

Przeczytaj: Singielka. Ślub Natalii i Roberta zagrożony przez Arka

W 131 odcinku "Singielki" wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane, bo Tomasz w końcu spotka się z Elką. Podczas spotkania Kowalikówna nagle zacznie zwijać się bólu. Tomasz oddycha z ulgą, gdy dowiaduje się, że Elka nie jest w ciąży, tylko zwyczajnie źle się czuje. Wydawałoby się, że wszystkie przeszkody między Elka a Tomaszem znikają…

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: