SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz i Sylwia rozstaną się przez Elkę?

Singielka. Tomasz i Sylwia rozstaną się przez Elkę?

21.10.2015, godz. 16:15
Singielka odcinek 13, Tomasz (Mateusz Janicki), Sylwia (Karolina Gorczyca)
Singielka odcinek 13, Tomasz (Mateusz Janicki), Sylwia (Karolina Gorczyca) foto:

Elka (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" zrujnuje związek Tomasza (Mateusz Janicki) i Sylwii (Karolina Gorczyca)? Dziennikarka bardzo lubi kolegę z redakcji, ale jego partnerka jest szalenie zazdrosna. W 13 odcinku ''Singielki'' Sylwia znajduje prezent, który Tomasz dostał od Elki. To powód do awantury, która zmieni ich związek. Sylwia nie rzuci fotografa, ale zacznie go kontrolować. Już niedługo w ''Singielce'' Sylwia i Tomasz zamieszkają razem. Ostatni samotny wieczór, Tomasz spędzi z... Elką!

"Singielka" odcinek 13 - środa, 21.10.2015, o godz. 17.25 w TVN

W serialu ''Singielka'' Elka zniszczy związek Tomasza i Sylwii? Samotna 32-latka spotyka się z kolegą z redakcji, a jego dziewczyna jest bardzo zazdrosna.

Przeczytaj: Singielka. Paulina Chruściel wzięła ślub w Afryce. Jej mężem jest reżyser Singielki

A zaczęło się od tego, że Elka chciała podziękować Tomaszowi za ratunek z nieudanej randki z Wojtkiem (Michał Lewandowski), który został aresztowany. Kupiła prezent, ale kiedy Tomasz odwołał spotkanie, Elka wyrzuciła podarunek do kosza.

W 13 odcinku ''Singielki'' Ela dowiaduje się, że Tomasz znalazł swój prezent w koszu na śmieci i zabrał go. Sylwia odkrywa podarek. Nie potrafi powstrzymać zazdrości. Dochodzi między nimi do awantury, która doprowadzi z kolei do poważnych zmian w ich związku...

Zobacz: Singielka. Mikołaj Roznerski w Singielce. Mechanik samochodowy Arek uwiedzie Natalię?

Zazdrosna Sylwia nie zerwie z Tomaszem, ale zacznie nalegać na wspólne mieszkanie. Uważa, że dzięki temu będzie miała większą kontrolę nad ukochanym.  Już w 14 odcinku serialu ''Singielka'' Sylwia i Tomasz wybierają wyposażenie do wspólnego mieszkania. Po powrocie do redakcji Tomasz chce świętować z Elką ostatnią noc bez Sylwii...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: