SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz wyjedzie przez Elkę

Singielka. Tomasz wyjedzie przez Elkę

05.05.2016, godz. 18:30
Singielka odcinek 129, Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 129, Tomasz (Mateusz Janicki) foto:

W serialu "Singielka" ciąg dalszy wielkiego miłosnego zawirowania! Elka (Paulina Chruściel) spotyka się z Konradem (Paweł Ciołkosz), choć kocha Tomasza (Mateusz Janicki). A Tomasz jest przekonany, że przyjaciółka nic już do niego nie czuje i daje się nabrać na gierki Nadii (Karolina Nolbrzak)! W 129 odcinku "Singielki" Tomasz nie wytrzyma napięcia i przez Elkę zdecyduje się na wyjazd z Warszawy.

"Singielka" odcinek 128 - środa, 5.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

W "Singielce" Elka przyjęła zaproszenie Konrada na Bal Mediów, a to kolejny cios dla Tomasza, o którym Kowalikówna próbuje zapomnieć.

Zobacz: Singielka. Sylwia i Mikołaj zostaną kochankami

Elka jest przekonana, że Górski i Nadia znów są razem. Była dziewczyna fotografa już raz odebrała jego telefon i dała dziennikarce do zrozumienia, że nie powinna wtrącać się w "ich wspólne" życie.

Kowalikówna robi więc wszystko, żeby zapomnieć o Tomaszu, a on jak na złość wzdycha do niej i tęskni. Jednak gdy w 129 odcinku "Singielki" fotoreporter zobaczy zdjęcia Elki i Konrada z hucznego balu, będzie wściekły!

Przeczytaj: Singielka. Koniec Singielki w TVN? Jest komentarz produkcji serialu

Mężczyzna postanowi zrobić sobie przerwę od pracy i wyjedzie z Warszawy, żeby poukładać swoje sprawy. Czy postanowi ostatecznie zawalczyć o ukochaną Kowalikównę, a może podda się bez walki? To wielkie sercowe nieporozumienie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: