SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Robert oświadczy się Natalii na komisariacie - ZWIASTUN 129 odcinka

Singielka. Robert oświadczy się Natalii na komisariacie - ZWIASTUN 129 odcinka

08.05.2016, godz. 12:43
Singielka odcinek 129 Natalia (Julia Kamńska), Elka (Paulina Kowalik)
Singielka odcinek 129 Natalia (Julia Kamńska), Elka (Paulina Kowalik) foto: TVN/X-NEWS

Zaskakujące oświadczyny w serialu "Singielka". Robert (Kamil Kula) kolejny raz oświadczy się Natalii (Julia Kamińska)! W 129 odcinku "Singielki" w nietypowych okolicznościach lekarz padnie przed ukochaną na kolana. Sułkowski potrzebował czasu, żeby dojrzeć do małżeństwa z Natalią. Przy próbie miłosnego wyznania na jednym z okolicznych bloków zostanie przyłapany przez policjantów. Czy oskarżony o wandalizm Robert usłyszy upragnione "tak"? Natalia zgodzi się wyjść za Roberta? Zobaczcie zwiastun 129 odcinka "Singielki".

"Singielka" odcinek 129 - poniedziałek, 9.05.2016, w TVN o godz. 20.55 w TVN

W "Singielce" Natalia i Robert rozstali się tuż przed ślubem. Powód? Zwyczajnie się nie dogadywali. Ona chciała robić karierę, a on marzył o założeniu rodziny.

Zobacz: Singielka. Ślub Natalii i Roberta zagrożony przez Arka

Oboje zaczęli żyć własnym życiem, ale trzeba przyznać, że Robert szybko się pocieszył. Lekarz już prawie poślubił Aśkę (Magdalena Łaska), która chciała złapać go na cudze dziecko! Natalia ostrzegła Roberta i uratowała mu skórę przed małżeństwem z oszustką.

W 129 odcinku "Singielki" mężczyzna przejrzy na oczy i postanowi wrócić do ukochanej, ale jego plan nie będzie precyzyjny.

Przeczytaj: Singielka. Koniec Singielki w TVN? Jest komentarz produkcji serialu

Robert poprosi o pomoc Elkę, a Kowalikówna obieca, że o niczym nie powie siostrze. Sułkowski postanowi zapisać romantyczne wyznanie na jednym z bloków, ale nie zdąży, bo zostanie schwytany przez policję i trafi do aresztu.

Elka i Natalia odwiedzą przestępcę, a on niespodziewanie w towarzystwie strażników padnie na kolana i ponownie poprosi Natalię o rękę! Ona zgodzi się wierząc, że chłopak przeszedł przemianę od ich ostatniego rozstania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 129 odcinka "Singielki" >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: