SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka będzie w ciąży, ale nie z Tomaszem!

Singielka. Elka będzie w ciąży, ale nie z Tomaszem!

05.04.2016, godz. 07:05
Singielka odcinek 46, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 46, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto:

Elka (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" porzuca marzenia o Tomaszu (Mateusz Janicki), który wrócił do Nadii (Karolina Nolbrzak) i postanowiła odmienić swoje życie. Dziennikarka odchodzi z pracy w portalu "Co tam?" i angażuje się w randki z "Samotnym Wilkiem", czyli Konradem (Paweł Ciołkosz). W 127 odcinku "Singielki" do Tomasza dotrze plotka, o tym, że Elka jest w ciąży! Fotograf będzie załamany takim biegiem wydarzeń.

"Singielka" odcinek 127 - środa, 4.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

W nowych odcinkach "Singielki" pojawi się wiele niedomówień, nieporozumień i kłamstw! Po pierwsze, Elka uzna, że Tomasz i Nadia na dobre do siebie wrócili i przestanie marzyć o fotografie, który nigdy w rzeczywistości nie będzie "tylko jej".

Zobacz: Singielka. Olga Kalicka w Singielce. Kim jest Sandra?

W dodatku, Elka odejdzie z pracy w portalu "Co tam?" i skłamie przyjacielowi, że zwyczajnie dostała lepszą propozycję. Nie przyzna się przecież, że jest szalenie zazdrosna o Nadię, która właśnie dostała pracę w redakcji!

W rzeczywistości Elka będzie załamana, a pocieszać będzie ją tylko "Samotny Wilk", czyli Konrad, który załatwi jej nową pracę. Jakiś czas później Elka, Tomasz i Konrad spotkają się na wernisażu Natalii (Julia Kamińska) w "Antypodach". Górski będzie załamany, gdy zobaczy przyjaciółkę w objęciach obcego mężczyzny.

Przeczytaj: Singielka. Elka na randce z Konradem "Samotnym Wilkiem". Co na to Tomasz?

A to jeszcze nie koniec nieszczęść. W 127 odcinku "Singielki" do Tomasza dotrze kłamliwa plotka o ciąży Elki. Jak podaje "Świat Seriali" fotograf będzie załamany i zacznie topić smutki w alkoholu! Skąd taka plotka? Okaże się, że Konrad ma syna. Ktoś będzie musiał więc przeinaczyć zasłyszaną nowinę i puści w świat informację o tym, że Elka i Konrad będą mieli syna!

W tym czasie Nadia usilnie będzie pocieszać Tomasza nie zdając sobie sprawy, że mężczyzna wcale nie chce jej towarzystwa. W ten sposób była dziewczyna fotografa upewni Elkę w przekonaniu, że Górski jest szczęśliwy i wcale jej nie potrzebuje!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: