SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka w ciąży - ZWIASTUN 125 odcinka

Singielka. Elka w ciąży - ZWIASTUN 125 odcinka

28.04.2016, godz. 18:00
Singielka odcinek 125, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek 125, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto:

Wielkie nieporozumienie w serialu "Singielka"! Po redakcji rozejdzie się plotka, że Elka (Paulina Chruściel) jest w ciąży! Tomasz (Mateusz Janicki) odwiedzi przyjaciółkę z kwiatami, ale sprawa okaże się zawiła. W 125 odcinku "Singielki" Dorota (Izabela Kuna) zmyli fotografa, który znów oddali się od przyjaciółki. W rzeczywistości to Monika (Anna Oberc) będzie w ciąży z Andrzejem (Michał Sitarski).

"Singielka" odcinek 125 - poniedziałek, 2.05.2016, o godz. 20.55 w TVN

W serialu "Singielka" Elka zerwała kontakt z Tomaszem i spotyka się z Konradem (Paweł Ciołkosz). Mężczyzna jest sympatyczny i w dodatku ma kilkuletniego syna! To zupełnie nie przeszkadza dziennikarce, która z dnia na dzień coraz bardziej lubi nowego kolegę.

Zobacz: Singielka. Elka wróci do redakcji i będzie naczelną? Zaskakująca propozycja inwestora Pawła - ZWIASTUN 124 odcinka

Tymczasem w 125 odcinku "Singielki" redakcję obiega plotka o rzekomej ciąży Kowalikówny. Dlaczego? Monika prosi Elkę o pomoc. Sądzi bowiem, że jest w ciąży. Przyjaciółka wspiera ją w trakcie robienia testu ciążowego w redakcyjnej toalecie. W wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności Dorota zauważa test w rękach Elki i to wystarczy, żeby wszyscy pomyśleli, że Kowalikówna będzie miała dziecko!

Przeczytaj: Singielka. Elka przyjmie oświadczyny Konrada

W 125 odcinku "Singielki" informacja dotrze także do Tomasza, który wpadnie do Elki z kwiatami. Po drodze spotka Dorotę, która z szerokim uśmiechem wyzna, że to przecież nie on jest ojcem dziecka.

-Elka jest w ciąży? - zapyta zaciekawiony Tomasz.
-No. Ale chyba nie z tobą - zaśmieje się naczelna, a Tomasz wyrzuci kwiaty do kosza. Nie wie jeszcze, że został wprowadzony w poważny błąd...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 125 odcinka "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: