SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Nadia będzie walczyć z Elką o Tomasza - ZWIASTUN 119 odcinka

Singielka. Nadia będzie walczyć z Elką o Tomasza - ZWIASTUN 119 odcinka

19.04.2016, godz. 18:30
Singielka odcinek 119, Elka (Paulina Chruściel), Nadia (Karolina Nolbrzak)
Singielka odcinek 119, Elka (Paulina Chruściel), Nadia (Karolina Nolbrzak) foto:

Nadia (Karolina Nolbrzak) niespodziewanie pojawiła się w życiu Tomasza (Mateusz Janicki) i teraz na nowo zdobędzie jego serce. W 119 odcinku "Singielki" była dziewczyna fotografa panoszy się po redakcji i organizuje dla ukochanego urodzinowe przyjęcie niespodziankę. Elka (Paulina Chruściel) jest zazdrosna. W dodatku Nadia bezczelnie wyzna dziennikarce, że już nigdy nie wypuści Tomasza z rąk. Czy Kowalikówna będzie z nią walczyć o fotografa? Elka chyba straciła zapał... Co się wydarzy w nowych odcinkach "Singielki"?

"Singielka" odcinek 119 - środa, 20.04.2016, w TVN o godz. 20.55 w TVN

W 118 odcinku "Singielki" do pracy w redkacji portalu "Co tam?" dołączyła Nadia. Elka jest załamana i postanawia odejść...

Zobacz: Singielka. Asia w ciąży! Robert nie będzie ojcem dziecka Asi. Wróci do Natalii?

W 119 odcinku "Singielki" Dorota (Izabela Kuna) próbuje przekonać Elkę do pozostania w redakcji, jednak ona nie chce zmienić zdania.

W tym samym odcinku Nadia urządza dla Tomasza urodzinową niespodziankę, co tylko pogłębia frustrację dziennikarki. Zwłaszcza, kiedy mężczyzna nie ukrywa zachwytu nad prezentem od partnerki.W trakcie imprezy Nadia mówi Elce, że nie zamierza rezygnować z Tomasza.

Przeczytaj: Singielka. Koniec Singielki w TVN? Jest komentarz produkcji serialu

- Swoją drogą to fart znaleźć pracę, w której wszyscy są dla siebie mili. A jak już się znajdzie, to trzeba się tego trzymać. I to jest tak samo jak z facetami, chociaż ja długo nie wiedziałam czego chce. Musiałam pobłądzić, jeśli wiesz, co mam na myśli. Ale ten tam - Nadia pokazuje na Tomasza - jest najlepszy na świecie i drugi raz go z rąk nie wypuszczę - zaznaczy Nadia dając Elce do zrozumienia, że Tomasz jest już "zarezerwowany"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 119 odcinka "Singielki" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: