SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Robert będzie ojcem! Asia jest w ciąży

Singielka. Robert będzie ojcem! Asia jest w ciąży

22.03.2016, godz. 19:00
Singielka odc. 102. Robert (Kamil Kula) Natalia (Julia Kamińska), Asia (Magdalena Łaska)
Singielka odc. 102. Robert (Kamil Kula) Natalia (Julia Kamińska), Asia (Magdalena Łaska) foto: TVN/X-NEWS

Robert (Kamil Kula) będzie ojcem! W 104 odcinku "Singielki" chłopak poinformuje Natalię (Julia Kamińska), że Asia (Magdalena Łaska) spodziewa się dziecka. Dopiero później Nowacka będzie pocieszać córkę i stwierdzi z przekonaniem, że Robert pewnie nawet nie jest ojcem tego dziecka. Czy Sława (Dorota Pomykała) ma rację? Co się wydarzy w nowych odcinkach "Singielki"?

"Singielka" odcinek 104 - środa, 23.03.2016, w TVN o godz. 20.55 w TVN

W "Singielce" Natalia i Robert rozstali się tuż pzed ślubem. Narzeczeni nie dogadywali się w wielu kwestiach. Przede wszystkim Robert chciał jak najszybciej założyć rodzinę, a Natalia postawiła na karierę.

Zobacz: Singielka. Pierwsza randka Elki i Tomasza. To koniec z przyjaźnią - ZDJĘCIA

Choć dawni narzeczeni nie są już parą to mają teraz całkiem dobry kontakt. Właśnie dlatego w 104 odcinku "Singielki" chłopak odwiedza swoją byłą w pracy i pokazuje, że kupił swojej nowej wybrance książkę dla przyszłych mam. Tym samym zasugerował, że Asia jest w ciąży!

-Poczekaj. Tak naprawdę chciałem ci coś powiedzieć, coś ważnego. Mogę ci coś pokazać? - pyta niepewnie Robert wyjmując książkę z plecaka -Kupiłem przed chwilą. Aśce - tłumaczy.
-Żartujesz? - powie załamana Natalia i odejdzie obrażona.

Przeczytaj: Singielka. Klęska Singielki. Serial TVN przegrywa walkę o widza

W "Singielce" Sława zacznie pocieszać córkę twierdząc, że to dziecko pewnie nawet nie jest dziełem Roberta. Gdy Natalia znów spotka się z byłym wytknie mu, czy aby na pewno jest ojcem dziecka nowej kochanki. W 116 odcinku "Singielki" okaże się, że Sława miała rację a Robert prawdopodobnie nie zostanie tatusiem. Konieczne będą jeszcze testy DNA.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: