SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. List Elki do Tomasza. Wyzna mu, że go kocha? - ZWIASTUN 116 odcinka

Singielka. List Elki do Tomasza. Wyzna mu, że go kocha? - ZWIASTUN 116 odcinka

13.04.2016, godz. 21:10
Singielka odcinek 107, Nadia (Karolina Nolbrzak)
Singielka odcinek 107, Nadia (Karolina Nolbrzak) foto:

Za namową Marcina (Marcin Perchuć) w serialu "Singielka" Elka (Paulina Chruściel) postanowiła uporządkować swoje sprawy sercowe. W tym celu w 116 odcinku "Singielki" dziennikarka pisze wzruszający list do Tomasza (Mateusz Janicki) pełen czułości i miłosnych wyznań. Czy e-mail trafi do fotografa? Czy Elka i Tomasz w ogóle mają szansę na związek? W "Singielce" Nadia (Karolina Nolbrzak) zniszczy nadzieję na wymarzony związek Elki.

"Singielka" odcinek 116 - czwartek, 14.04.2016, w TVN o godz. 20.55 w TVN

W serialu "Singielka" Elka nada nie pogodziła się z faktem, że Tomasz trzyma ją na dystans. Po randce z Marcinem dziewczyna postanawia napisać list do fotografa.

Zobacz: Singielka. Asia w ciąży! Robert nie będzie ojcem dziecka Asi. Wróci do Natalii?

W 116 odcinku "Singielki" Elka przeprasza Marcina za swoje zachowanie. Mężczyzna radzi jej, żeby rozwiązała niedokończone sprawy z Tomaszem. Elka korzysta z tej rady i pisze list do Tomasza, w którym wyznaje mu miłość.

Niestety wyznania dziennikarki nie trafią do Tomasza, bo już w 117 odcinku "Singielki" Sylwia (Karolina Gorczyca) powie jej, że Górski wrócił do Nadii! Na domiar złego Nadia zostaje przyjęta do redakcji jako nowa dziennikarka. Słysząc to, Elka wyrzuca list do Tomasza. Jest przekonana, że to on załatwił byłej dziewczynie pracę w firmie.

Przeczytaj: Singielka. Klęska Singielki. Serial TVN przegrywa walkę o widza

Elka wyrzuci list, ale być może producenci serialu zamotają całą historię tak, że Tomasz i tak znajdzie przesyłkę? Tego jeszcze nie wiadomo. Jedno jest pewne, Elka wciąż ma złamane serce i nie ma już siły walczyć o tę miłość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 116 odcinka "Singielki" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: