SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka na randce z Konradem "Samotnym Wilkiem". Co na to Tomasz?

Singielka. Elka na randce z Konradem "Samotnym Wilkiem". Co na to Tomasz?

31.03.2016, godz. 18:30
Singielka, Elka (Paulina Chruściel)
Singielka, Elka (Paulina Chruściel) foto:

Elka (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" nie ma szans z Nadią (Karolina Nolbrzak), więc szuka pocieszenia na mieście. W 109 odcinku "Singielki" dzienniakarka umawia się z "Samotnym Wilkiem". Czy spotkanie będzie można zaliczyć do udanych? Elka będzie mile zaskoczona Konradem Wilczyńskim (Paweł Ciołkosz). Dzięki niemu zapomni o Tomaszu (Mateusz Janicki)?

"Singielka" odcinek 109 - poniedziałek, 4.04.2016, o godz. 20.55 w TVN

W serialu "Singielka" Elka znów straciła nadzieję na jakiekolwiek szanse u Tomasza. W życiu fotografa znów pojawiła się inna dziewczyna - tym razem jego była!

Zobacz: Singielka. Olga Kalicka w Singielce. Kim jest Sandra?

Nadia nie dość, że odbiła Elce chłopaka, to jeszcze zacznie pracę w redakcji! To za wiele. Kowalikówna postanawia wyładować swój stres randkując z mężczyznami, a jeden z nich okazuje się bardzo ciekawą postacią.

Przeczytaj: Singielka. Elka odejdzie z pracy, bo Tomasz wróci do byłej dziewczyny Nadii

W 109 odcinku "Singielki" Elka spotka się z "Samotnym Wilkiem", czyli z Konradem. Kowalikówna będzie spodziewać się najgorszego, ale mężczyzna okaże się naprawdę dobrą partą. - Ja, ty nić porozumienia - powie jej po pierwszej randce Konrad. Coś z tego będzie? I czy Tomasz zrobi się zazdrosny? Chyba nie spodziewał się, że jego przyjaciółka tak szybko znajdzie pocieszenie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: