SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Malena grozi Sylwii za to, że spała z Mikołajem - ZWIASTUN 108 odcinka

Singielka. Malena grozi Sylwii za to, że spała z Mikołajem - ZWIASTUN 108 odcinka

30.03.2016, godz. 18:30
Singielka odcinek 103, Malena (Laura Breszka)
Singielka odcinek 103, Malena (Laura Breszka) foto:

Koniec wielkiej przyjaźni w "Singielce". W 108 odcinku "Singielki" Malena (Laura Breszka) wreszcie dowie się, że Sylwia (Karolina Gorczyca) dobiła jej faceta! Między paniami dojdzie do ostrej wymiany zdań! Malena nie będzie przebierać w słowach, bo bardzo kochała Mikołaja (Filip Bobek), który porzucił ją przez jedną noc w ramionach byłej dziewczyny Tomasza (Mateusz Janicki)!

W serialu "Singielka" związek Mikołaja i Maleny dobiegł końca po tym, jak Sylwia uwiodła Suszyńskiego. Do tej pory blogerka modowa nie wiedziała, że jej sojuszniczka w walce z Elką ukradła jej faceta, ale prawda właśnie wychodzi na jaw.

Patrz: Singielka. Olga Kalicka w Singielce. Kim jest Sandra?

W 108 odcinku "Singielki" Malena wreszcie dowie się, że Sylwia i Mikołaj wylądowali w łóżku i domyśli się, że to właśnie "przyjaciółka" jest powodem rozpadu jej związku. Malena wpadnie w szał i zacznie awanturować się ze zdrajczynią!

-Wykorzystałaś mnie. Ufałam ci. Myślałam, że każda może się połasić na Mikołaja. Każda, ale nie Sylwia. Sylwia jest mądra. Sylwia ma klasę. A ty? Myślałam, że mnie wspierasz. Myślałaś, że się nie zorientuje? Dokładnie tak myślałam. Ale to ty jesteś zdrajcą i jesteś nic nie warta!

Przeczytaj: Singielka. Elka odejdzie z pracy, bo Tomasz wróci do byłej dziewczyny Nadii

Sylwia jednak nie ustanie, a strata przyjaciółki ani trochę jej nie odstraszy. W nowych odcinkach "Singielki" była dziewcyzna Tomasza postanowi jeszcze raz skraść serce dziennikarza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 108 odcinka "Singielki" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: