SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka i Tomasz na pierwszej randce - ZDJĘCIA

Singielka. Elka i Tomasz na pierwszej randce - ZDJĘCIA

23.03.2016, godz. 21:06
Singielka odcinek 105, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 105, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto:

Elka (Paulina Chruściel) i Tomasz (Mateusz Janicki) z serialu "Singielka" w końcu razem? W 105 odcinku "Singielki" dziennikarka i fotoreporter spotkają się na pierwszej randce. Romantyczny wieczór przerwie im była dziewczyna Górskiego, Nadia (Karolina Nolbrzak). Co będzie z Elką i Tomaszem w nowych odcinkach "Singielki"?

"Singielka" odcinek 105 - czwartek, 24.03.2016, o godz. 20.55 w TVN

Elka i Tomasz są sobie pisani? Dotychczasowe związki nie wychodziły im najlepiej. Czy receptą na miłość tej pary jest po prostu wspólne życie?

Zobacz: Singielka. Marcin Korcz w Singielce nowym chłopakiem Natalii

W 105 odcinku "Singielki" Tomasz i Elka umówią się na spotkanie. Dziewczyna przyjdzie wystrojona, a jej metamorfoza chyba nie przypadnie Górskiemu do gustu. I to będzie pierwszy zgrzyt...

Dziennikarka będzie miała na sobie elegancki płaszcz, szal i kozaki.Rozpuszczone włosy i delikatny makijaż dodadzą jej wdzięku, a Tomasz? Fotoreporter w kurtce i bluzie nawet nie skomplementuje przyjaciółki, która bardzo się postarała.

Przeczytaj: Singielka. Metamorfoza Elki. Tak Elka zmieni się i schudnie dla Tomasza

Przez strój Tomasza, znajomi nie wejdą do eleganckiej restauracji. Wybiorą się więc na spacer po parku, a potem porozmawiają w samochodzie. Randka będzie udana? Nie do końca...

W 105 odcinku "Singielki" do Tomasza odezwie się dawna dziewczyna. Nadia zniszczy jego spotkanie z Elką i sprawi, że Górski zapomni o zleceniu, które miał wykonać z Kowalikówną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: