SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka wyleci z pracy przez Malenę

Singielka. Elka wyleci z pracy przez Malenę

17.03.2016, godz. 20:11
Singielka odcinek 84, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), Sylwia (Karolina Gorczyca)
Singielka odcinek 84, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), Sylwia (Karolina Gorczyca) foto:

Elka (Paulina Chruściel) znów będzie miała pod górkę. W 102 odcinku "Singielki" Malena (Laura Breszka) i Sylwia (Karolina Gorczyca) wyślą rywalkę na temat, który zakończy się klęską dziennikarki! Czy w "Singielce" Kowalikówna straci pracę przez zawistne koleżanki? W między czasie dojdzie oczywiście do kolejnej kłótni z Tomaszem (Mateusz Janicki)!

"Singielka" odcinek 102 - poniedziałek, 21.03.2016, w TVN o godz. 20.55 w TVN

Malena nie ustaje w knuciu planu zemsty. Czy przez blogerkę modową Elka wyleci z pracy w redakcji? Teraz dziewczyna jest jeszcze bardziej zdeterminowana, bo podejrzewa, że Mikołaj zostawił ją przez Kowalikównę.

Przeczytaj: Singielka. Klęska Singielki. Serial TVN przegrywa walkę o widza

W 102 odcinku "Singielki" Elka decyduje się zrobić reportaż, który podrzuciła jej Malena, i jedzie porozmawiać z Zadolnym. Andrzej martwi się o dziewczynę, dlatego wysyła za nią Tomasza. Projektant chce współpracować, jednak zmienia zdanie, widząc fotografa.

Między Tomaszem i Elką wybucha kolejna kłótnia. Potęguje ją telefon od Sylwii. W 103 odcinku "Singielki" Sylwia ostrzega Elkę przed fałszywym oskarżeniem Zadolnego. Nie wspomina jednak, że to ona i Malena podrzuciły jej taki temat. Zdezorientowana dziennikarka prosi Malenę o wyjaśnienie.

Zobacz: Singielka. Pierwsza randka Elki i Tomasza. To koniec z przyjaźnią - ZDJĘCIA

Czy panie w końcu dojdą do porozumienia? A może blogerka modowa wciąż będzie kopać dołki pod Elką? Pewnie wszystko się zmieni, gdy Malena odkryje, że to przez Sylwię Suszyński dał jej kosza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: